lekarz Bogumiła Boba

Ortopeda, Traumatolog, Chirurg ogólny

2,7
2,9
2,7

Niewielu jest już takich lekarzy, którzy nieodmawiają pomocy, którzy zostają po godzinach, żeby pomóc. Może i Pani doktor jest specyficzna, zakochana w polityce i religii, ale mnie jako pacjenta to nie interesuje. Interesuje mnie to, że jest świetnym fachowcem!

Specyficzna, starsza lekarka, ale bardzo dobry fachowiec. Zna się na tym co robi, ma wiedzę, doświadczenie. Warto jej posłuchać. Zwłaszcza, że nie doaradza tylko leków i zastrzyków, ale inicjatywwę pacjenta - ćwiczenia, sport, dieta itd.

Wspaniały lekarz. Pani dr niesamowicie mi pomogła. Była dostępna i bardzo życzliwa. Zostawała w gabinecie długo po godzinach, tylko po to, żeby móc udzielić pomocy.

Ta Pani na pewno ma smykałkę do polityki ,ale lekarzem jest lipnym i aroganckim, bo przy leczeniu pacjenta nie można uzasadniać braku chęci do podjęcia leczenia względami polityki.Wstyd. Primum non nocere!

Ta Pani na pewno ma smykałkę do polityki
,ale lekarzem jest lipnym i aroganckim,
bo przy leczeniu pacjenta nie można uzasadniać braku chęci do podjęcia leczenia
względami polityki.Wstyd. Primum non nocere!

Pani Doktor uraz oceniła prawidłowo, natomiast podejście do pacjenta - gorzej niż źle. Krzykiem próbuje załatwić wszystko. Nigdy nie zostałam tak potraktowana przez lekarza. Do mojego psa zwracam się lepiej niż ona do mnie

Nie Kompetentna !!!!! Podała trzy różne wersje urazu z czego ani jedna nie była prawidłowa...

Pani nie kompetentna. Zdecydowanie nie polecam

Pani nie kompetentna. Zdecydowanie nie polecam

pani ta przyjęła mnie na Izbie Przyjęć w Bielskim Szpitalu Wojewódzkim,powinna już dawno odejść z pracy i zwolnić miejsce dla młodych lekarzy,zero kompletne, zła diagnoza, zły stosunek do pacjenta,przepisałą złe leki, totalna porażka

Na izbie przyjęć po wypadku Pani doktor zajęła się mną bardzo fachowo, cierpliwie i troskliwie bardzo starannie.

Po prostu tragedia wogule nie wie co robi ludzie czekają od 8 rano a są przyjęci o 12-13. Sąsiadka skręciła kolano i już leczy prawie miesiąc a ona tylko mówi "ĆWICZYĆ ĆWICZYĆ ĆWICZYĆ" !! TO SIE NAZYWA LECZENIE ?????? nie dosyć że sie spóźnia do praci i pacjentów to jeszcze ma metody mierzenia kolano jakimś metrem krawieckim!! Dyrekcja szpitalu w Pszczynie powinni sie bardzo poważnie nad zwolnieniem Pani Boba i przyjęciem jakiegoś zdolnego Doktora.