Chirurg Ogólny Pszczyna

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pszczyńska Spółka Lekarska "MEDICES" Sp. z o.o.
ulica Sokoła 2
43-200 Pszczyna

Dla mnie bardzo dobry lekarz w koncu uratowal mi zycie:) wiec mam za co dac 5 a bylo ze mna naprawde bardzo zle. Pozdrawiam Pana Doktora

Opinia dodana przez: pacjent_z_sebsą

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DOKAWA
ulica Katowicka 23
43-211 Pszczyna

Godny polecenia lekarz, z wielką cierpliwością i fachowością tłumaczył leczenie i wyjaśniał jak będzie wyglądał zabieg (usunięcie pęcherzyka żółciowego). Po zabiegu sam dogląda pacjentów i sprawdza czy wszystko jest dobrze.
Mój zabieg wykonany był w szpitalu w Żorach, warunki bardzo dobre (mimo iż w tym czasie przeprowadzano remont na oddziele chirurgi) a takich super pielęgniarek jak na chirurgi to jeszcze nie spotkałam - wspaniałe kobiety!)

Opinia dodana przez: Danka

lekarz Andrzej Partyka

Traumatolog, Ortopeda

TRAUMA-DENT
ul. Słoneczna 4
43-200 Pszczyna

Wizyta w ramach NFZ, czekałam 3 miesiące. Warto, bo pierwsze był wywiad potem badanie kolana i precyzyjnie pokazując na modelu kolana dowiedziałam się precyzyjnie od lekarza co mnie tam w środku boli. Dostałam tabletki i skierowanie na 4 zabiegi obok w pokoju.

Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Bogumiła Boba

Traumatolog, Ortopeda

Poniatowskiego 5 lok. 4
Pszczyna

Wspaniały lekarz. Pani dr niesamowicie mi pomogła. Była dostępna i bardzo życzliwa. Zostawała w gabinecie długo po godzinach, tylko po to, żeby móc udzielić pomocy.

Opinia dodana przez: Dariusz Pysz-Waberski

NZOZ Szpital w Pszczynie