dr hab. n. med. Bogusław Baczkowski

Nie znam lepszego specjalisty chuć sporo ich odwiedziłem!!! Jestem dwa dni po zabiegu, który przeprowadzony został profesjonalnie przez Profesora. Gorąco polecam super lekarz i wielki człowiek!!!!!!

Gorąco polecam!!!.Wspaniały człowiek i wybitny specjalista.

Gorąco polecam!!!.Wspaniały człowiek i wybitny specjalista.

Pan Profesor to cudowny człowiek nikt w Polsce nie podjął się mojego leczenia a Pan Profesor tak.Sam pamiętał o mnie z terminem operacji zawiadamia.POLECAM z całego SERCA nie ma lepszego specjalisty od ręki jak Pan Profesor

SUPER GOŚĆ. Ręka którą nie mogłem zginać przez 2 lata leczenia i wydaniu małej fortuny na innych pseudolekarzy PAN PROFESOR złatwił w 2 wizyty.Pierwsza DARMOWA PAN doktor przepisał kilka podstawowych badań i absolutnie odmówił przyęcia zapłaty.Druga wbicie blokady w odpowiednie miejsce i po sprawie. Po prostu ON jest najlepszy.

Ten człowiek uratował mi rękę, którą inni lekarze schrzanili.

Ten człowiek uratował mi rękę, którą inni lekarze schrzanili.

Nie chce się wierzyć,że człowiek z taką pozycją, wiedzą i doświadczeniem traktuje innych jak równych sobie... Szkoda tylko,że takich lekarzy jest niewielu... Polecam pana Profesora

wspanialy jako lekarz i czlowiek calkowicie oddany temu co robi bardzo polecam.

wspanialy jako lekarz i czlowiek calkowicie oddany temu co robi bardzo polecam.

Pilnie potrzebuję zdobyć kontakt do Pana profesora, niestety do prtacy nie mogę się dodzwonić , może Ktoś pomoże. Błagam

Podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami.Brak słów na określenie lekarza człowieka.Należy się tylko modlić o jego zdrowie żeby jak najdłużej pomagał chorym.

Uważam Pana PROFESORA Bogusława Baczkowskiego jako wspaniałego człowieka znanego z opinii z kilku zródeł, wybitnego specjalistę w swojej dziedzinie /nie ujmując innym wybitnym lekarzom/ cierpliwy,zaangażowany,kontaktowy posiadający ogromny zasób wiadomości i doświadczenia w swojej dziedzinie, bardzo ludzkie podejście do pacjenta.Z pełnym szacunkiem polecam Pana PROFESORA