dr hab. n. med. Bogusław Dębniak

2,6
2,4
2,4
2,2

Gdyby nie pomoc Empatycznej Inteligentnej tego doktorka, Koleżanki po fachu. Mój poród źle b6 się zakończył.m

chamski, cyniczny, arogancki facet, jeszcze nigdy nie spotkałam tak gburowatego lekarza. Rodziłam córkę w Nowym Tomyślu, gdzie ten nieszczęsny lekarz, przepraszam DOCENT, jest ordynatorem ginekologii, już po pierwszej wymianie zdań czuje się do niego niechęć. Podczas badania nie zwraca uwagi czy pacjentkę boli czy nie. Komentuje wygląd niestosownymi wypowiedziami. Współczuję personelowi, że mają takiego szefa. Wiem, że to przykre być człowiekiem, którego mało kto lubi (jeśli w ogóle), ale docent mógłby poczytać opinie na swój temat, może dałyby mu trochę do myślenia.

Nie polecam. Stare metody badań - wielkim wziernikiem, bolesne i nieprzyjemne. poza tym bardzo lekceważący stosunek do pacjentki, w sposób chamski i gburowaty komentuje jej wygląd, ocenia i osądza. No i pomiata personelem, który jest bardzo kompetentny i miły. Mam nadzieję, że już nigdy nie będę musiała się spotkać z tym panem.

uważam że pan dr Dębniak jest najbardziej kompetentny ginekolog w Gorzowie Wlkp.szkoda, że nie ma go w szpitalu bo wielu cwaniaczków lekarzy czegoś by się jeszcze od niego mogło nauczyć.Mądry szef to zły szef prawda bo zawsze jest wymagający i wie czego chce.

Jest lekarzem kompetentnym, profesionalnym, bardzo mi pomógł, polecam z całą odpowiedzialnoscią Alina

Alina

Ten facet zrobił ze mnie kalekę ;/ Przez niego już nigdy nie będę miała dzieci. Dobrze, że w tym całym szpitalu nie zrobili jeszcze krzywdy mojej córce... Mam 20 lat, ogromną bliznę, wzpomnienia pełne niewyobrażalnego bólu i pewność, że on i cała banda jego niedouczonych młodych "lekarzy", którzy całe studia lecieli na ściągach, że to oni są winni tego, co mi się stało. Nagle okazało się, że zdrowa, młoda kobieta ma jakąś "nieznaną światu wadę macicy". Szkoda słów. Po tym wszystkim cieszę się, że zyję. Jedyne, co mogę powiedzieć: NIGDY nikomu nie życzyłabym wizyty na porodówce na bema. To jest jak loteria... Albo z tamtąd wyjdziecie żywe, albo nie. Gorzej, że ta loteria dotyczy też naszych dzieci. To koszmar nie oddział położniczy.

Nie wiem dlaczego tak źle go oceniacie,jest kompetentny,ma ogromną wiedzę ze swojej dziedziny,tez był ze mną źle dopóki nie trafiłam na niego.

Bardzo oschły, nieuprzejmy nie mam dobrego zdania o tym lekarzu

Bardzo oschły, nieuprzejmy nie mam dobrego zdania o tym lekarzu

Uważam,że to jakieś nieporozumienie.Słyszałam,że ten docencik potrafi nawet wyciąc zdrową macice kobiecie 20-letniej.Koszmar!Kobieta nigdy nie będzie miała dziecka!Poważnie się zastanów zanim trafisz do niego.

Powiem krótko, Docent uratował życie mojej córce w nocy z wtorku 21.12.2010 na środę 22.12.2010.Po udanym porodzie nastąpiło krwawienie, macica nie chciała się obkurczyć. Dokonał cudu! Marta straciła 4 litry krwi.Ratował ja jak własną córkę. Ona umierała ale on walczył o nią jak tylko mógł. Jest dla mnie nie tylko doskonałym specjalistą ale i cudownym człowiekiem. I naprawdę nie rozumiem o co wam wszystkim chodzi pisząc takie bzdury na jego temat. Być może kieruje wami zwykła ludzka zazdrość albo brak odpowiednich informacji. Rozmawiałam z nim i wcale nie odniosłam wrażenia, że jest szorstki. Jest rzeczowy i konkretny a swój zawód zna jak nikt. Łatwo jest narzekać kiedy nie było się w naprawdę trudnej sytuacji. Moja córka żyje tylko dzięki niemu i za to będę mu wdzięczna bezgranicznie. Pozdrawiam przy okazji wszystkie osoby sprzyjające docentowi bo są to, krótko rzecz ujmując, mądrzy a nie głupi ludzie.