dr hab. n. med. Bogusław Dębniak

2,4
2,3
2,2
2,3

Nie wiem dlaczego tak źle go oceniacie,jest kompetentny,ma ogromną wiedzę ze swojej dziedziny,tez był ze mną źle dopóki nie trafiłam na niego.

Jest lekarzem kompetentnym, profesionalnym, bardzo mi pomógł, polecam z całą odpowiedzialnoscią Alina

Alina

enie, ale raczej nie kieruje się tym, co dobre dla pacjenta. Ma swoje wsteczne zasady i nie przyjmuje do wiadomości,że medycyna ciągle się rozwija. Nie informuje rzetelnie pacjentów o ich stanie i możliwościach ich leczenia. Mam wrażenie, że dla niego dzieci i kobiety głosu nie mają, dlatego sam decyduje o wszystkim. Przez niego omal nie straciłam dziecka, zresztą swoją decyzją-niezgodną nawet z ksiązkowymi informacjami medycznymi-naraził moje dziecko na powikłania. To skandał, że człowiek z tytułem wykazuje się takim zachowaniem. Teraz jest ordynatorem w Lubinie na oddziale położniczym. Jeśli poród jest prosty-nie ma problemu-położne zaoopiekują się jak trzeba, ale jeśli ciąża należy do grup ryzyka, to lepiej poszuka innego szpitala. Nie sądzę żeby znalazłaby się jakaś matka, która świadomie naraziłaby zdrowie i życie własnego dziecka. niestety pan doktor -tak.

Operował moją mamę z nowotworem (histerektomia). Pomimo bardzo zaawansowanego stadium + udalo sie. Trzy lata po zabiegu nadal zyje, choc inni nie dawali szans, a specjalisci, ktorzy prowadzili chemio i radioterapie przyznali, ze dokonal cudu. Dziekuje.

Operował moją mamę z nowotworem (histerektomia).
Dziekuje.

miałam z nim do czynienia i uważam że gorszego lekarza nigdy nie widziałam.Jedyne co potrafi to mówić o swoich tytułach,a pacjentki traktuje gorzej niż bydło.Jestem na finiszu ciąży i jedyne co wyniosłam z badania to kropny ból i plamienia-zero delikatnośći.Taki facet nie powinien praktykować tylko wykładać-czym się zresztą chwali,ale zastranawiam się co wykłada,bo dla mnie to kafelki w kiblu!!!!

Bardzo oschły, nieuprzejmy nie mam dobrego zdania o tym lekarzu

Bardzo oschły, nieuprzejmy nie mam dobrego zdania o tym lekarzu

Pan Docent Bębniak pracuje teraz w Lubinie i pełni funkcję ordynatora!!!Podejście do pacjentek okropne!!!Najgorszy ginekolog !opryskliwy,zarozumiały i bardzo wyniosły jedyne cow rozmowie z pacjentką potrafi powiedziec ze jest docentem ,wychwalać się gdzie nie pracował i odbywał praktykę lekarską na temat stanu zdrowie nie tłumaczy gdyż i tak pacjentka się nie zna na medycynie!!

Chamski, opryskliwy, zadufany w sobie, wyniosły, zero kultury. Rodziłam w 2006 r. - był przy porodzie. Podnosił głos, opieprzał pielęgniarki, wywalił mojego męża z porodówki i wrzeszczał "co to za facet?" Stresował personel i rodzące. Mam nadzieję, że nigdy!!!!!! więcej go nie spotkam.

Uważam,że to jakieś nieporozumienie.Słyszałam,że ten docencik potrafi nawet wyciąc zdrową macice kobiecie 20-letniej.Koszmar!Kobieta nigdy nie będzie miała dziecka!Poważnie się zastanów zanim trafisz do niego.

Pan "DOCEŃCIK" ordynator który czuje się panem i władcą na oddziale ginekologiczno-położniczym w Lubinie,nikt nie ma nic do powiedzenia. wszyscy pracują tam w stresie!!!

Pan "DOCEŃCIK"