dr n. med. Bogusław Kostkiewicz

Neurochirurg

Człowiek Renesansu,Mistrz nad Mistrze,Inteligencja na pograniczu geniuszu,a w dodatku nieziemskie poczucie humoru... S1

S1

Wiem,że wielu ludziom uratował życie i za to chwała. Wiem również,że nie każdemu.Piszecie CUDOWNY. Ok. Za ILE? Bądżcie szczerzy i obiektywni. Podajcie koszt wizyty.W moim przypadku mimo,że nie dostałem pokwitowania(KP),posiadam coś innego.LEPSZEGO. Pozdrowienia z Łodzi

Pozdrowienia z Łodzi

JAK NAJBARDZIEJ ZGADZAM SIE Z W\W OPINIAMI,JEST TO WSPANIALY LEKARZ,CUDOWNY CZLOWIEK,Z NIESMOWITYM PODEJSCIEM DO SWOJEJ PRACY I PACJETOW,ZLOTE RECE KTORE NIE JEDNEMU URATOWALY ZYCIE,PRZEMILY I CIEPLY CZLOWIEK,GDYBY NIE ON JUZ BY MNIE TU NIE BYLO,NIE ZNAM SLOW ZEBY WYRAZIC SWOJA WDZIECZNOSC I JEELI JUZ KTOS SZUKA LEKARZA W TEJ DZIEDZINIE TO GWARANTUJE ZENIE MA LEPSZEGO

uratował mi życie to powinno wystarczyć

uratował mi życie to powinno wystarczyć

Entuzjasta swojej pracy! Wspaniały gość!

Entuzjasta swojej pracy! Wspaniały gość!

Wspaniały człowiek, niesamowity lekarz, profesjonalista pierwszej klasy.

Wspaniały człowiek, niesamowity lekarz, profesjonalista pierwszej klasy.

Świetny fachowiec. Uratował mi życie. Oby każdy lekarz tak podchodził do swojej pracy.

Bardzo dobry fachowiec, wspaniały człowiek. Pozdrawiam doktora

Bardzo dobry fachowiec, wspaniały człowiek. Pozdrawiam doktora

Jest to lekarz o wielkiej wiedzy medycznej, wysokiej klasy specjalista,chirurg o złotych rękach,cudowne , pełne poświęcenia pacjentowi, podejście do najtrudniejszych przypadków neurologicznych. Operuje z sukcesem beznadziejne przypadki. Bezinteresowny. Panie Doktorze, dziękuję bardzo za usunięcie góza mózgu. Przepraszam, że osobiście do tej pory nie podziękowałam. To Pana wiedza i złote ręce sprawiły, że czuję się dobrze.Wdzięczna pacjentka.

Genialny lekarz, operuje nawet gdy inni nie widzą sensu. Robi wszystko co może a nawet więcej i mimo że nie zawsze udaje mu się kogoś uratować (np mojego męża lat 25) to robi wszystko co w jego mocy. Serdecznie dziękuję Panu i pozdrawiam