lekarz Bogusław Samosionek

Mega profesjonalizm!!!! Wiedza i doświadczenie na najwyższym poziomie!!! Polecam!!!!!! Nie jest sztucznie przesłodzony. Wykonuje swoją pracę!

Witam, mogę polecić tego lekarza zarówno po wizycie prywatnej jak i publicznej. Doktor prowadził moją ciąże. Zawsze o każdej porze dnia i nocy mogłam liczyć na Jego radę. Uprzejmy, życzliwy, sympatyczny i co najważniejsze nie spoufala się z pacjentką. Z czystym sumieniem POLECAM!

JESTEM PACJENTKĄ TEGO LEKARZA OD 6 LAT. PIERWSZA MOJA WIZYTA BYŁA W CELU POTWIERDZENIA OBUMARCIA PŁODU. LEKARZ ZACHOWAŁ SIE ODPOWIEDNIO DO SYTUACJI. PÓŻNIEJ BYŁA JESZCZE JEDNA NIEUDANA CIĄŻA.OPIEKA CAŁY CZAS REWELACYJNA. PRZY TRZECIEJ SIĘ UDAŁO. DZIĘKI TROSKLIWEJ OPIECE DZIŚ MAM ŚLICZNEGO SYNKA.MAŁO DZIŚ DOBRYCH LEKARZY, WIĘKSZOŚĆ TO KONOWAŁY. A TEN JEST CHYBA LEKARZEM Z POWOŁANIA. NAPRAWDĘ POLECAM. A ZŁY DZIEŃ MA PRAWO MIEĆ KAŻDY. NIE ZAPOMONAJMY, ŻE NAWET LEKARZ MA CZASEM PROBLEM, KTÓRY NIE DAJE SPOKOJNIE PRACOWAĆ.

Wszystko ok., tylko przeznacza pacjentce za mało czasu. Biega i nie wie, za co się złapać, bo na korytarzu czeka już kolejna pacjentka. Wszystko odbywa się za szybko.

Prawda jest taka,że ile pacjentek tyle opinii. Pacjentki powinny pamiętać,że lekarz też jest człowiekiem i nie oczekiwać,że jeśli chodziło się do innego lekarza z ciążą, która niestety została utracona,że nowy, który nie zna sytuacji i widzi Panią pierwszy raz na oczy bedzie nadstawiał ramienia do wypłakania się. Dla mnie lekarz rewelacyjny,jestem jego pacjentką od ponad dziesięciu lat i nie miałam powodu do narzekań...POLECAM

Super lekarze:))Mówi wszystko co bd robił było to dla mnie ważne ponieważ była to moja pierwsza wizyta u ginekologa:)Polecam

prosze napisac w jakie dni p.doktor przyjmuje i gdzie ma gabinet?

prosze napisac w jakie dni p.doktor przyjmuje i gdzie ma gabinet?

do Pana doktora chodzę od 9 lat i uważam,że to najlepszy lekarz na jakiego dotąd trafiłam.Kompetentny,ludzki,cierpliwy,punktualny. Mam dwie śliczne córeczki,jedna ciąża była naprawdę zagrozona,ale wszystko było ok.POLECAM!!!

lekarz godny zaufania, jestem pacjentką pana S. od ok 6lat, w tym czasie urodziłam śliczną córcię,rodziłam w szpitalu gdzie przyjmuje pan doktor- opieka rewelacyjna- polecam wszystkim,

Lekarz naprawdę godny polecenia.Pierwszy raz stycznosc z tym lekarzem miałam podczas cesarskiego ciecia,wszystko przebieglo bezproblemowo,a opieka po cieciu byla naprawde zadziwiająca,od tamtej pory na regularne wizyty chodzę tylko do tego lekarza.Szczerze polecam!