dr Bogusław Zajda

początkowo również byłam zadowolona, Pan doktor zawsze miły, dokładnie o wszystkim informował i super podejście do pacjentki. Byłam zachwycona... Zawsze zaznaczał, że ma prywatny gabinet. Zaczęło się kiedy poszłam do niego na kolejną wizytę w 5 miesiącu ciąży, ważyłam wtedy 5 kilo więcej, dowiedziałam się, że jestem za gruba i że jak dalej będę tak tyła to przyjdę do niego płakać. Pozatym nie chciał wpuścić męża na USG, powiedział, że jeśli mąż chce zobaczyć dziecko to zaprasza prywatnie. Na kolejnej wizycie, również miałam z nim spięcie odnośnie nie obowiązkowego badania ...

Na kolejnej wizycie, również miałam z nim spięcie odnośnie nie obowiązkowego badania prenatalnego, nie zrobiłam go u jego kolegów tylko u innego lekarza, i to mu nie pasowało, nie dałam im zarobić.
Więcej do niego nie pójdę...

zdecydowanie polecam. doktor jest uprzejmy i kompetentny w tym co robi. z pewnością poprowadzi moją ciązę.

Pan doktor prowadzi moją pierwsza ciążę. Jestem zadowolona, bo jest moim ginekologiem od zawsze. Niestety podczas ostatniej wizyty rozmawiał ze mną jak z małolatą w ciąży, co bardzo mi się nie podobało. Poświęca mi dużo czasu, jest uprzejmy, poza tą ostatnią wizytą nie mam do niego zastrzeżeń, bardzo chciałabym żeby odbierał poród mojego dziecka.

Lekarz godny polecenia,bardzo uprzejmy,potrafi rozluznic atmosfere,nigdy nie czuje sie u niego skrepowana