Periodontologią i implantologią zajmuję się od kilkunastu lat, osiągając nie tylko specjalizację w tym zakresie, ale przede wszystkim realne sukcesy przekładające się w konsekwencji na piękne i zdrowe uśmiechy Pacjentów. Prowadzę Centrum CZAR-DENT, które należy do najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych i najlepszych w kraju. Poziom, jaki udało mi się osiągnąć w gabinecie, zawdzięczam także zespołowi, który dzięki swojej pasji, zaangażowaniu i determinacji, wspiera mnie, moje i swoje marzenia, dzięki czemu wspólnie realizujemy marzenia naszych Pacjentów.

Pół roku temu po raz pierwszy trafiłem do dr Czarnowskiej z mocno krwawiącymi dziąsłami i chwiejącymi się dwoma zębami (gdyby nie to, pewnie nigdy bym nie zdecydował się na wizytę). Wyczytałem gdzieś, że dr jest naprawdę świetnym periodontologiem. Dziś wiem, że decyzja jaką wtedy podjąłem była jedną z najlepszych w życiu. Dr Czarnowska nie tylko pomogła mi rozwiązać moj problem, ale dzięki temu sam lepiej się czuję. Polecam ją każdemu, kto ma problemy z dziąsłami. Moja Żona zaś poleci ją każdemu lub każdej, kto ma braki w uzębieniu (miała wstawione 5 implantów). Nie wiem, czy w Białymstoku jest inny lekarz o tak obszernej wiedzy, takim podejściu do klienta i tak bardzo delikatny.

Dosłownie najlepszy implantolog w województwie podlaskim. do dr Czarnowskiej zgłosiłam się, jak w poprzednik gabinecie po raz 2 nie przyjął się implant. Okazało się, że popełniono masę błędów przy zabiegach. Teraz dr Czarnowska wstawia mi już 4 implant i wszystko jest w porządku. Nie zmienię lekarza...chociaż czasami trudno u niej z terminami.

Skala jest trochę zbyt szczupła by oddać w pełni to, jak zostałam potraktowana podczas wizyty (i uprzednio kilku konsultacji) u dr Czarnowskiej. Jest to nie tylko najlepszy specjalista u jakiego byłam (a jestem naprawdę wymagająca), ale jej podejście do pacjenta sprawia, że czułam się bardzo swobodnie i naprawdę ważna. Nie chodzi o to, że lubię być wystawiana na piedestał, ale do tej pory brakowało mi pewnego ludzkiego podejścia u stomatologa...(i nie piszę tutaj o przypadkach nfz-etowych).