lekarz Bogusława Jodłowska

Wspaniały lekarz, wpsaniała osoba najleprzy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam zawsze trafna diagnoza, pani Jodłowska kocha dzieci a dzieci jej sie nie boja jak wielu lekrzy polecam!!! ja zawsze tam chodze z synkiem i tak juz zostanie.

Wspaniały lekarz, wpsaniała osoba
najleprzy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam
zawsze trafna diagnoza,
pani Jodłowska kocha dzieci a dzieci jej sie nie boja jak wielu lekrzy
polecam!!! ja zawsze tam chodze z synkiem i tak juz zostanie.

Wspaniały człowiek,niespotykany lekarz.Po kilkunastu wizytach u róznych lekarzy P.Jodłowska jako pierwsza zaimteresowała sie moim synem.Zaskoczyła mnie od poczatku kiedy to wizyta trwala 40 minut a nie jak zwykle 5 i antybiotyk co robi wielu lekarzy.Dokładna,ciepła,stawiajaca dobro dziecka ponad wszystko.GORACO POLECAM.

Od lat lecze u pani dr.Jodłowskiej dzieci i nigdy sie nie zawiodłam.

Od lat lecze u pani dr.Jodłowskiej dzieci i nigdy sie nie zawiodłam.

Najlepszy lekarz, ma super podejście do rodziców i dzieci. Ciepła,miła, kompetentna, kulturalna. Taką lekarkę spotkałam pierwszy raz. Wszystko co najlepsze.

Panią Doktor poznaliśmy 5 lat temu, kiedy to nasza córeczka o mały włos nie trafiła do szpitala. Pełen profesjonalizm, doświadczenie to jedne z wielu pozytywnych cech Pani Doktor. Całkowicie poddaję się jej zaleceniom i sugestiom w leczeniu Madzi. To dusza - człowiek. W obecnych czasach trudno spotkać takiego lekarza, który całkowicie poświęca się młodym pacjentom. Marta i Madzia Podoba

Miła kompetentna mając świetne "wyczucie" choroby Ciocia :)

Miła kompetentna mając świetne "wyczucie" choroby Ciocia :)

Jest to cudowny lekarz.Poznaliśmy panią doktor,kiedy trafiliśmy z naszym synkiem do szpitala.Było to 8 lat temu.W zeszłym roku trafiliśmy ponownie do tego samego szpitala i byliśmy strasznie zawiedzeni,że pani doktor już tam nie pracuje.Chociaż przez te wszystkie lata mieliśmy kontakt telefoniczny nigdy nie rozmawialiśmy na temat jej odejścia ze szpitala.Nie przeraziło mnie to,że koszt prywatnej wizyty może być duży jeżeli chodzi o tej klasy specjalistę i odwiedzamy panią doktor jeżeli jest taka potrzeba.Jest to dusza człowiek.Konkretna,cudowna i ciepła.Jest na każde zawołanie,zawsze poradzi nawet przez telefon.Obecnie polecam panią doktor wszystkim moim znajomym z czystym sumieniem.Naprawdę warto.

Jest to dobry specjalista, a przede wszystkim wspaniały człowiek.

Jest to dobry specjalista, a przede wszystkim wspaniały człowiek.

Najlepszy pediatra jakiego zmam!!! Ma cudowne podejscie do dzieci. Moja córcia mówi na nią "ciocia Bogusia" i czasami chyba specjalnie choruje żeby do niej jechać ;-). Ale najważniejsze jest to, że jako jedyny lekarz tak potrafi wyprowadzić z choroby a póżniej ustawić dzieci, że prawie nie chorują, a jeżeli już to zazwyczaj obywa się bez antybiotyku. Niesamowity człowiek!

wspanialy lekarz, a przede wszystkim czlowiek, poswieca dziecku i rodzicom wiele czasu i uwagi.