Bogusława Kreczyńska

Lekarz medycyny pracy

1,7
1,6

Bardzo dobry lekarz!!!!!! wszystkie opnie wcześniejsze są opisywane przez tę samą osobę są kłamstwem. Polecam ta p Doktor i mam szacunek za jej dobroć i frofesjonalizm.

Polecam ta p Doktor i mam szacunek za jej dobroć i frofesjonalizm.

Kompletnie beznadziejna lekarka. Niefachową nie znająca się na wielu chorobach. Kto jej pozwolił być lekarzem medycyny pracy pracujący dla sądu. To jakaś porażka. Dla niej ilosc chorób nic nie znaczy i ona ma orzekać o dopuszczeniu do pracy. Sama bym jej nie dopuściła bo jest nieprofesjonalna

Właśnie otrzymałem opinię, w której reprezentuje biegłą sądową. Jak w komentarzach powyżej - bak wiedzy, nonszalancja, byle jakość. Ta Pani minęła się z powołaniem.

Powierzchiwana, jako biegły sadowy wypowiada się w kwestach w których nie jest specjalistą, bez badania pacjenta, bojąc się pandemii bez chęci wydania rzetelnej opinii. Więc nie jest lekarzem z powołania. Nie polecam.

Niewiedza odnośnie orzeczenia lekarskiego do przewozu rzeczy odnośnie kat. C i C+E. Źle wypełnione orzeczenie, za ponowne opłata. Nie polecam!

Źle wypełnione orzeczenie, za ponowne opłata. Nie polecam!

powierzchowna, bez zawodowej ciekawości i dokłądności, w czasie pracy w szpitalu ucieka przed rodziną pacjenta, niechlujnie prowadzi dokumentację , kłamie i lekceważy pacjenta, słąbe kompetencje , niedouczona, nie powinna samodzielnie prowadzić pacjentów klinicznych