Lekarz Medycyny Pracy Wrocław

lekarz Danuta Haromszeki

Lekarz medycyny pracy, Internista

Przychodnia Sportowo-Lekarska
Paderewskiego 35
51-612 Wrocław

Pani Doktor, choć trudno mi nazwać ją lekarzem, nie posiada za grosz kultury osobistej. Wciąga pacjenta w prywatne rozmowy - często krępujące i nie mające związku z badaniem. Jest niemiła, komentowała moje miejsce zamieszkania i mój wygląd, a gdy zwróciłam jej uwagę, zagroziła, że zadzwoni do zakładu pracy by mnie nie zatrudniali (było to badanie medycyny pracy). Potem było już tylko wyzywanie i obrażanie moje osoby pod względem charakteru i ...

dr Jerzy Banach

Ośrodek Ambulatoryjny Wrocławskiego EYE-LASER CENTER
ulica Oławska 9
50-123 Wrocław

Korzystałam z konsultacji w zakresie medycyny podróży. Przez pewien czas było wszystko ok. Kwalifikacją do szczepień było po prostu pytanie czy jestem zdrowa, ale to mi absolutnie nie przeszkadzało. Pan doktor dużo mówi o sobie, swoim doświadczeniu, roztaczając obraz osoby kompetentnej, wręcz najlepiej znającej się w tym temacie. Niestety jak to mówią - wszystko jest dobrze, póki jest dobrze. Ostatnim razem zgłosiłam się na konsultację w celu profilaktyki przeciwmalarycznej. Otrzymałam ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Bolesław Kowalik

Poradnia medycyny pracy
Wroclaw ul.Bonczyka 20
Wrocław

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pan dr potraktował mnie bardzo uprzejmie i udzielił mi wyjaśnień dotyczących choroby, ktorych niestety nie byłem w stanie uzyskać od lekarza specjalisty nawet. Ogromny plus za to.
Opinia dodana przez: Grzegorz

dr n. med. Dariusz Kraśnicki

Pracownia Psychologii Transportu
Kmicica 3
54-514 Wrocław

Profesjonalnie przeprowadzane badania lekarskie
i punktualnie o umówionej godzinie rozpoczęte.
Orzeczenie lekarskie wypisane i wydane zaraz po
zakończeniu badań, miła obsługa zarówno lekarzy
jak i Pani w recepcji.
Gorąco wszystkim polecam korzystanie z badań lekarskich
w Przychodni Medycyny Pracy dra Dariusza Kraśnickiego.
Opinia dodana przez: Jarek z Częstochowy

lekarz Julian Rybak

LUX-MED
Wołowska 14
51-114 Wrocław

Świetny lekarz, bardzo kompetentny, uprzejmy, przepisuje idelane leki, daje poczucie bezpieczeństwa, wzbudza zaufanie.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Ewa Czarny-Ogórkowska

Żaka 17
Wrocław

Wspaniały lekarz , leczy nas od lat .
Duża wiedza połączona z niespotykanym podejściem do pacjenta : cierpliwym i pełnym zrozumienia .
Dziękujemy

Pani Doktor -

Hanna i Marek
Opinia dodana przez: Hanna

Bogusława Kreczyńska

Klinika Chorób Wewnętrznych, Zawodowych i Nadciśnienia Tętniczego

50-556 Wrocław

Powierzchiwana, jako biegły sadowy wypowiada się w kwestach w których nie jest specjalistą, bez badania pacjenta, bojąc się pandemii bez chęci wydania rzetelnej opinii. Więc nie jest lekarzem z powołania. Nie polecam.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Małgorzata Podhorska

Zwycięska 16a / 10
Wrocław

sympatyczna, miła, cierpliwa, wizyta jak relaks.

Irena Gamus-Jakobson

Provita
Bierutowska
Wrocław

Pani Doktor jest niezwykłą osobą. Zawsze bardzo skupiona na pacjencie, poświęca dużo czasu, analizuje ogólne warunki życia i pracy, doradza. Jest nastawiona "eko":-) Zawsze stara się pomóc, aby pacjent trafił jak najszybciej do specjalisty, jeśli jest taka potrzeba. Ciepła, elegancka, wyjątkowa... Niestety oblegana przez pacjentów, co zrozumiałe.

lekarz Barbara Lubicz

MEDICOR - Ambulatoryjne Świadczenia Zdrowotne
Trzebnicka 88
50-231 Wrocław

Gorąco polecam, Pani doktór przyjmuje w Elmedzie a Grażynka jest wspaniałą pielęgniarką. Dr Koziełłó także ma wspaniałe do pacjentów podejście, tylko Feliks oszukuje na wakacjach.
Opinia dodana przez: WieslawBak

Lekarze medycyny pracy w Wrocławiu