dr n. med. Bohdan Pawlickidr n. med. Bohdan Pawlicki - zdjęcie profilowe

dr n. med. Bohdan Pawlicki

Urolog, Chirurg ogólny

Zapraszam do naszego gabinetu urologicznego prowadzonego według standardów Polskiego
Towarzystwa Urologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Urologicznego.
Współpracuję z ...

Towarzystwa Urologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Urologicznego.
Współpracuję z czołowymi ośrodkami specjalistycznymi w Krakowie i na terenie kraju.
Jestem także biegłym z zakresu urologii w Sądzie Okręgowym w Krakowie.

Stała profilaktyka i systematyczne kontrole są istotnym elementem leczenia kamicy
nerkowej, stanów zapalnych układu moczowego oraz wczesnego wykrycie nowotworów złośliwych i
łagodnych układu moczowo płciowego umożliwiającego ich skuteczne leczenie.
Istotną rolę odgrywają tu systematyczne badania USG, PSA i badanie ogólne moczu.

Oferuję kompleksową diagnostykę i leczenie chorób układu moczowo-płciowego oraz
profesjonalne konsultacje urologiczne ze szczególnym uwzględnieniem diagnostyki
ultrasonograficznej układu moczowego, USG nerek, pęcherza moczowego, prostaty.
Diagnostyka przeprowadzana jest aparatem o wysokiej rozdzielczości firmy Hitachi.

Oferujemy konkurencyjne ceny usług.

Bardzo ludzki i konkretny doktor. Odpowiadał na wszystkie pytania, które mu zadawałam. Mimo tłumu pacjentów w poczekalni nigdzie się nie spieszył i nie próbował się mnie pozbyć. Jestem o nim bardzo dobrego zdania. Polecam.

dobry fachowiec sympatyczny czlowiek, słucha uważnie, poświęca wystarczająco czasu

Pan doktor Bohdan Pawlicki to najlepszy urolog w Krakowie i to pod wieloma względami: przede wszystkim jest profesjonalistą. Potrafi odpowiedzieć na każde pytanie zrozumiale dla pacjenta,zleca wszystkie potrzebne badania, jest konkretny oraz ma nadzwyczaj ciepłe i ludzkie podejście do pacjenta. Doktor Pawlicki jest najlepszy w swoim fachu. Polecam

Lekarz Pawlicki to profesjonalista z ludzką twarzą. Nie tylko szybko i skutecznie mnie wyleczył, ale przy tym był miły i cierpliwy. Gorąco polecam .

Lekarz Pawlicki to profesjonalista z ludzką twarzą. Nie tylko szybko i skutecznie mnie wyleczył, ale przy tym był miły i cierpliwy. Gorąco polecam .

Na przełomie października-listopada 2011 byłam pacjentka Pana dr Bohdana Pawlickiego, pod jego troskliwa opieka szybko wróciłam do zdrowia. Wspaniały lekarz i uczciwy człowiek. Dziękuje

Pan Pawlicki - szybko zdiagnozował moje dolegliwości, wszystko mi wyjaśniając i kierując na całość badań, które dzięki jego informacjom zostały szybko wykonane. jest jak dla mnie świetnym lekarzem . jesli szukacie kompetentnego lekarza to polecam.

wreszcie trafiłam na odpowiedniego lekarza urologa. prawdziwy profesjonalista przy tym miły i cierpliwy. Świetnie wykonał USG. Poświęcił mi duzo czasu i był lekarzem który wreszcie mi pomogł.Gorąco go polecam.

Jestem pod stalą opieka Pana Doktora i mogę z czystym sumieniem napisać ze jest to rzeczowy lekarz z powołaniem i indywidualnym podejściem do pacjenta. Podczas wizyt zachowuje się normalnie, nie straszy, nie ignoruje pytań, odpowiada rzeczowo. Niezwykle bystry umysł, olbrzymia wiedza, sprawne ręce a do tego dobry i życzliwy człowiek.Gorąco polecam.

Byłem w sobotę , pełen profesjonalizm ! Mam porównanie gdyż byłem kilka dni wcześniej u innego lekarza na wrocławskiej który stwierdził nic ... ! POLECAM UROLOG / KRAKÓW TARGOWA 5

Byłem w sobotę , pełen profesjonalizm !
POLECAM UROLOG / KRAKÓW TARGOWA 5

Miły człowiek, który od razu zorientował sie w moich dolegliwościach. Zastosował najprostszą i najtańszą metodę leczenia . Jestem wdzięczny Panu doktorowi za wyleczenie i gorąco polecam.