prof. dr hab. n. med. Bohdan Włodzimierz Wasilewskiprof. dr hab. n. med. Bohdan Włodzimierz Wasilewski - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Bohdan Włodzimierz Wasilewski

Psychiatra, Psychoterapeuta

Prof. ndzw. Dr hab. med. Bohdan Wasilewski jest specjalistą psychiatrą, licencjonowanym psychoterapeutą, specjalizującym się w leczeniu zaburzeń emocjonalnych, psychosomatycznych, problemów rodzinnych i osobistych, w tym seksualnych. Jako dyrektor medyczny i profesor nadzwyczajny, kieruje działalnością kliniczną i naukową Instytutu Psychosomatycznego, w tym zespołem poradni specjalistycznych Centrum Medycznego IPS. Prof. B. Wasilewski pełnił przez wiele lat funkcję ordynatora w Instytucie P...

Bardzo dobry lekarz, cierpliwy w słuchaniu i skuteczny w leczeniu. Bardzo polecam, leczyłam się z powodu depresji, uprzednio inni lekarze mieli kłopoty ze skuteczną terapią. Nareszcie znalazłam odpowiedniego lekarza, pewnym problemem są trudności w uzyskaniu terminu, który trzeba ustalać z wyprzedzeniem

Niezwykły specjalista. Profesjonalizm i kompetencje na najwyższym poziomie. Tytuł naukowy na pewno nie przez przypadek. Dobry człowiek o wielkim sercu. Z czystym sumieniem polecam!

Lekarz po prostu niemal doskonały :) Bardzo miły i cierpliwy, a przy tym wnikliwy i z zaangażowanym podejściem do pacjenta. Dobiera leki indywidualnie i adekwatnie do schorzenia i potrzeb pacjenta. POLECAM.

Dobry lekarz, bardzo rzetelny, odpowiedzialny. Wczuwa się w problemy chorego, zależy mu na pacjencie. Sama rozmowa już mi pomogła, leki też zostały dobrze dobrane. Depresja mi ustąpiła, lepiej śpię, łatwiej mi jest w pracy. Polecam tego lekarza, jest dobrym fachowcem i życzliwym człowiekiem. Nie naciąga na wizyty i na drogie leki. Jest kompetentny w tym co robi.

Polecam wszystkim, którzy szukają psychiatry.

Polecam wszystkim, którzy szukają psychiatry.