dr n. med. Bohdan Woronowicz

Psychiatra

2,7
2,5
2,5

Mam ogromny szacunek dla wiedzy i doświadczenia Pana Doktora. Polecam wykłady Pana Doktora na YouTube. Nie znam lepszego terapeuty niż Pan Doktor. Wszystkim szczerze polecam Pana Doktora. Mnie pomógł bo nie piję już 33 lata.

Po 16 latach szczęśliwego życia bez picia, bez żadnej wazeliny i presji, stwierdzam, że Dr Woronowicz to najlepszy lekarz z branży jakiego znam, w latach kiedy leczyłem się zespół Dr Woronowicza to byli wspaniali, kompetentni i oddani pacjentowi ludzie, którym do końca życia będę wdzięczny bo w dużej mierze dzięki nim jestem gdzie jestem. W ogóle jestem. Obłudne i kłamliwe wpisy na tym czy innym portalu ( zapewne słabo sobie radzącej konkurencji ) tego nie zmienią. Doktorze, zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia! Dziękuję.

Mam za sobą dwie wizyty w ciągu jednego miesiąca na których mówił kompletnie różne rzeczy z kompletnie różnym do mnie podejściem. Wizyty przyniosły mi więc więcej zamętu niż odpowiedzi. Lekarz przekonany o własnym geniuszu i chętnie podważający kompetencje innych. Podczas wizyty traci czas na opowiadanie wątpliwej przydatności anegdot, zamiast skupić się na problemie. Nie polecam osobom które aktywnie poszukują swojej drogi. A właśnie, cena za wizytę jest zdecydowanie zbyt wysoka

Lekarz przekonany o własnym geniuszu i chętnie podważający kompetencje innych.

OJCIEC PSYCHIATRII, urodzony w Nowogródku jak Adam Mickiewicz. CZŁOWIEK, który powstał z prochów po CERTYFIKAT NR 1. Seksuolog na miarę Lwa Starowicza i Grahama Mastersona. Gwiazdor Instytutu Psychiatrii i Neurologii i Szef firmy AKMED.

Gwiazdor Instytutu Psychiatrii i Neurologii i Szef firmy AKMED.

W czyje szaty się przystroić: 1) Adama Mickiewicza do IPiN, 2) Shean'a Connery do AKMED, 3) Gargamela do ZUS ???

W czyje szaty się przystroić:
1) Adama Mickiewicza do IPiN,
2) Shean'a Connery do AKMED,
3) Gargamela do ZUS ???

Po wizycie u p.doktora wyszłam b.szybko spluta jak ostatnie gówno. Jedyną terapię jaką proponuje jest leczenie na oddziale psychiatrycznym (bywałam tam wiele razy odwiedzając mają Mamę- gdzie Ją wykończyli ,bo okazało się po śmierci, że była chora na zwapnienia w mózgu). Pan doktor jest bardzo niemiłym człowiekiem , po wizycie u Niego śnił mi się film: "Lot na kukułczym gniazdem" - w roli pielęgniarki - dr n. med.B.Woronowicz . Pozdrawiam wszystkich internatów i ostrzegam Alina

Pozdrawiam wszystkich internatów i ostrzegam Alina

Jak wielu innych, to cwaniak i naciągacz, gdyż alkoholizm jest chorobą uleczalną, lecz aby pseudo pomagacze mogli mieć pracę i czerpać zyski stosują często błędne metody terapeutyczne tak, że w więkdszosci przypadków, osoba chora trafia z deszczu pod rynnę, a najlepiej, by do końca życia nosiła wór pokutny i samobiczowała się. ryba psuje się od głowy, więc dlatego prowincjonalne poradnie odwykowe bardzo komplikują ludziom zycie, a zwłaszcza kobietom.

A w lecznictwie jest tak.Jak nie masz kasy to się nie leczysz tylko umierasz.dr Woronowicz i Luba Szewdyn zawsze dbali o swój własny interes.czy przez nich leczenie uzależnień niechemicznych w Polsce było zablokowane przez wiele lat?

Ja zawdzięczam dr. Woronowiczowi swoje życie. Dzięki Niemu od ponad 15 lat mogę żyć normalnie. Znam wiele podobnych i wdzięcznych osób. Co do uczciwości i kompetencji Doktora Woronowicza nie mam najmniejszych wątpliwości. Niewielu jest takich specjalistów. Zastanawiałam się skąd tyle nienawiści. Podejrzewam, że Doktor nie dal się Autorowi poprzedniego postu oszukać? Może powiedział gorzką prawdę? Współczuję Autorowi postu i życzę, żeby kiedyś spojrzał na swój problem uczciwie, a wtedy na pewno przeprosi Doktora za to co napisał. Magda

Nadęty pajac i dupek, przekonany o swojej wielkości i genialności. Ponadto wredny "układowicz".