Bożena Chociełowska

Polecam Panią Doktor z czystym sumieniem. Taktowna, delikatna, uprzejma. Prowadziłam u niej ciążę, odpowiednio reagowała w momencie, kiedy źle się czułam i ciąża była zagrożona od 20 tygodnia. Była pod telefonem cały czas, mogłam liczyć na obszerne wyjaśnienia, mówiła, co robić. Moja mama także chodzi do Pani doktor, jest zadowolona. Postawiła prawidłową diagnozę, zauważyła podczas usg więcej, niż musiała wykraczając poza swoje kompetencje. Nie wiem, skąd tyle nienawistnych opinii. Ja już kilku ginekologów-konowałów odwiedziłam i od jakiegoś czasu chodzę już tylko do tej Pani.

Niechlujna pani, która w pośpiechu zaplanowanym bo przeznacza na każdą pacjentkę 10 min. przyjmuje w prymitywnych warunkach i naciąga na cytologię i usg. Mam nadzieję, że otrzymam wynik cytologii, bo inaczej nie podaruję kolejnego krętactwa ze strony tej pani.

Zdecydowanie nie polecam P. Doktor gdyż cena za wizytę zmienia się w szczególności dla kobiet w ciąży. Pomijając fakt ceny stawia diagnozy, które inni lekarze wykluczają.Jak chodziłam do niej miałam wrażenie, ze jej chodzi tylko o szybkie zarobienie pieniędzy a nie o dobro pacjenta.Czując się naciągana z wizyty na wizytę oraz po mylnych diagnozach jakie stawiała zrezygnowałam z jej usług.Zdecydowanie NIE POLECAM.

Pani Chocielowska prowadzila moja ciaze. Odpowiednio zareagowala, gdy ciaza byla zagrozona. ogolnie bylam zadowolona.

Ta Pani prowadziła moją ciążę. Ani razu nie badała mi piersi, nie raz musiałam czekać na moją kolej pół godziny. Przy USG ani razu nie widziałam twarzy dziecka. Poszłam na USG do innego lekarza i zobaczyłam twarz mojego synka(lekarz kazał mi się położyć na boku). Ta Pani jest małomówna, co mi nie odpowiadało. Wizyta kosztuje 150 zł, a z USG 250 zł.

Wizyta bez pośpiechu, taktownie, uprzejmie i delikatnie dokonuje badania. Kilka moich wizyt utwierdza mnie w tym przekonaniu.