lekarz Bożena Czepułkowska

Pediatra

3,9
3,6

Bardzo pomogła mi w rozwiązaniu problemów zdrowotnych moich dzieci.Czuję się spokojniejsza i bezpieczna bo wiem, że mogę zawsze liczyć na pomoc i merytoryczną opiekę.Łatwiej radzę sobie z drobnymi infekcjami,a poważniejsze zdarzają się coraz rzadziej...Unikamy antybiotyków!

Lekarz bardzo kompetentny, ale prywatnie dość drogi,ogólnie polecam.

Lekarz bardzo kompetentny, ale prywatnie dość drogi,ogólnie polecam.

Bardzo dziękujemy za profesjonalizm,cierpliwość(także w odbieraniu telefonów),poświęcony czas i zainteresowanie problemami naszych dziewczynek Marlenki i Karolinki.

Nie polecam, byłam z dzieckiem na wizycie prywatnej gorączka + ból uszu - niemowle, pani doktor zapiusała syrop i krople po czym stwierdziła ze jak się nie poprawi po 5 dniach to przyjsć po antybiotyk. Na drugi dzień byłam u swojej doktor w przychodni - oczywiscie antybiotyk bez gadania. Sama się dziwie że sie dałam zbyć syropkiem...... a dziecko całą noc cierpaiało :-( ....pewnie co 2 wizty to nie 1

....pewnie co 2 wizty to nie 1

Dr Czepułkowska prywatnie jest osobą bardzo miłą, troche inaczej jest gdy dziecko trafia do szpitala w którym dr pracuje. gdy dziecko jest chore to zapisuje strasznie dużo lekarstw (dosłownie całą kartkę z zeszytu), wiec po podaniu tylu dawek nie jest dziwne że pomoga. oczywiście ciesze sie ze córcia wyzdrowiala gdy na kontroli w przychodni rejonowej pediatra stwierdzila ze polowa tych lekow byla po prostu niepotrzebna,więc po co truć dodatkowo niepotrzebnymi specyfikami. wizyta trwa dosłownie kilka minut. po takiej wizycie wraz lekami wydalam okolo 300 zl.

Pani doktor bardzo miła bardzo dużo i jasno wyjaśnia na zadane jej pytanie, super podchodzi do swojej pracy. Wzbudziła moje zaufanie tym iż poświęciaął tyle czasu mojemu dziecku ile chcieliśmy nie spieszyła się

Od trzech lat opiekuje się moimi dziewczynkami.Jestem bardzo zadowolona i czuję się bezpieczna przy każdej infekcji.

Bardzo polecam , korzystam z porad i leczenia od 6 lat.Mogę liczyć na pomoc troskliwą i merytoryczną.

To była wizyta domowa. Błyskawiczna! Pani doktor tak sie spieszyła że pomagała mi rozbierać dziecko do badania i co chwile zerkała na zegarek. Badanie pobieżne i błędna diagnoza. Niby refluks a następnego dnia wylądowaliśmy w szpitalu z podejrzeniem zapalenia płuc. Na szczęście skończyło się tylko na ogromnym katarze.

Bardzo miła, tłumaczy szeroko, zapisuje mnóstwo medykamentów - czasem bez związku z problemem (nota bene bardzo drogie). Ot takie które jak nie pomogą, to i nie zaszkodzą. Ewidentnie zależy Pani dr na kolejnych wizytach. W mojej opinii bardzo przereklamowana - dobra przy typowych przeziębieniach, przy nietypowych problemach - wymagających kompleksowej wiedzy niestety nie.