lekarz Bożena Czepułkowska

Od trzech lat opiekuje się moimi dziewczynkami.Jestem bardzo zadowolona i czuję się bezpieczna przy każdej infekcji.

Pani doktor bardzo miła bardzo dużo i jasno wyjaśnia na zadane jej pytanie, super podchodzi do swojej pracy. Wzbudziła moje zaufanie tym iż poświęciaął tyle czasu mojemu dziecku ile chcieliśmy nie spieszyła się

Bardzo miła i kompetentna lekarka. Pracuje w szpitalu w wejherowie. polecam wszystkim ale prawda, bardzo mało czasu poswieca pacjentom.

Dr Czepułkowska prywatnie jest osobą bardzo miłą, troche inaczej jest gdy dziecko trafia do szpitala w którym dr pracuje. gdy dziecko jest chore to zapisuje strasznie dużo lekarstw (dosłownie całą kartkę z zeszytu), wiec po podaniu tylu dawek nie jest dziwne że pomoga. oczywiście ciesze sie ze córcia wyzdrowiala gdy na kontroli w przychodni rejonowej pediatra stwierdzila ze polowa tych lekow byla po prostu niepotrzebna,więc po co truć dodatkowo niepotrzebnymi specyfikami. wizyta trwa dosłownie kilka minut. po takiej wizycie wraz lekami wydalam okolo 300 zl.

Pani doktor jest dobrym lekarzem polecam wszystkim ,jeszcze nigdy nie odmówiła mi wizyty. Poradzi przez telefon i jest bardzomiła dla dzieci.

Bardzo długo chodzę z dziećmi od 9 lat i zawsze pomaga nigdy nie odmówiła pomocy polecam.

Pani dokror bardzo miła i kompetantna. Jeśli chodzi o cene wizyty to jeden z "droższych" lekarzy i należy sie przygotować ze w momencie kiedy Pani doktor bedzie miała zbadac 2 dzieci na jednej wizycie to bez mrugniecia okiem skasuje 200 zl. bez komentarza.....

Polecam serdecznie!Poświęca uwagę pacjentowi i ma miłe podejście do małego pacjenta.

Lekarz bardzo dobry, profesjonalista z sercem!!!!Polecam to człowiek, do którego ma się zaufanie i efektywnie leczy dzieci!!!!!!!