lekarz Bożena Karol

Chirurg naczyniowy

1,7
1,8
1,9

Pani doktor jest bardzo niemiła ,poszłam na wizytę poszpitalną z chorym ojcem .Usłyszałam od pani doktor że jestem mało rozgarnięta skoro przychodzę do poradni parę minut przed końcem pracy,i powinnam mieć komplet wypisów ze szpitala a nie tylko ostatni ,padło jeszcze wiele innych słów i dostało się też Paniom w rejestracji .Myślę że osoby, które nie maja szacunku do innych nie powinni pracować w szpitalnych przychodniach ,bo podejście do pacjenta to połowa sukcesu w leczeniu.Przecież nikt nie idzie do lekarza dla własnej przyjemności czy zabicia czasu ,albo żeby zrobić nazłość lekarzowi.A niestety często odczuwamy że jesteśmy kulą u nogi dla lekarzy .Pani doktor mam nadzieję że kiedyś ktoś bardziej rozgarnięty niż ja odpowiednio Panią potraktuje i Dyrekcja szpitala też .

Pani doktor zapisała mi za dużo leków. Pielęgniarka po wizycie wyszła za mną na korytarz sugerując zastanowić się i brać tylko połowę.

sory ale to jest ankieta moje Zony która ma tak na imię i nazwisko nigdy nie sądziłem,że jest jeszcze ktoś i to doktor kto się tak nazywa.Przepraszam i życzę powodzenia.