Chirurg Naczyniowy Częstochowa

lek. med. Jarosław Miszczuk

42-200 Częstochowa

Jak najbardziej polecam. Pan doktor miał dla mnie tyle czasu ile było w tym przypadku potrzeba. Odpowiedział na wszystkie pytania. Wszystko w bardzo dobrej atmosferze.

Częstochowa

Pierwszy i z pewnością jedyny specjalista w Polsce, który o przewodach limfatycznych wie wszystko. Od ponad 20 lat szukałam lekarza w całej Polsce, który będzie potrafił "coś" zrobić z moją "limfą" i dopiero profesor Hantke uwolnił mnie od "schorzenia". Za to co zrobił dla Polskiej medycyny powinni oddać jego rodzinie pałacyk, który utracili.

CENTRUM MEDYCZNE KLARA
Wały Dwernickiego 43/45
42-202 Częstochowa

Prawdziwy lekarz, oddany pacjentowi, fachowiec, sumienny, doradza, a nade wszystko kultura osobista i wiedza zawodowa. Godny polecenia . estem wdzięczna Opatrzności, że trafiłam pod opieke tego Lekarza.

Opinia dodana przez: Anna

42-200 Częstochowa

"Wspaniały lekarz!! Zasługuje na najlepszą ocenę. Bardzo kompetentny i życzliwy. Każdego pacjenta traktuje wyjątkowo. Wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na każde pytania. Miły i życzliwy, a przy tym jest bardzo dobry specjalistą, z którego gabinetu wychodzi się z nadzieją na lepsze.... ! Byłoby wspaniale gdybyśmy my pacjenci na swojej drodze spotykali wszystkich takich lekarzy, lekarzy z powołania. Polecam każdemu..."

Opinia dodana przez: Ilona

lekarz Tomasz Poplicha

Bienia 3 lok. 1
42-200 Częstochowa

Bardzo mądry i dobry lekarz ,od razu postawił trafną diagnozę choć inni lekarze nie mieli pojęcia co jest przyczyna.
Bardzo dziękuję !

Bardzo dziękuję !

Opinia dodana przez: ola

dr hab. n. med. Piotr Korzekwa

42-200 Częstochowa

Zdecydowanie polecam! Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz potrafi prosto wytłumaczyć chorobę a także leczenie w moim przypadku operacyjne. Doskonały kontakt można dzwonić o każdej porze zawsze odpowie na pytania i wyjaśni wątpliwości naprawde lekarz godny polecenia!!!!

lekarz Tadeusz Magnuszewski

ul. Krakowska 2

Byłam dziś na wizycie,świetny facet,fachowiec w swojej dziedzinie

Byłam dziś na wizycie,świetny facet,fachowiec w swojej dziedzinie

Częstochowa

Miałem przyjemność poznać panią Doktor Karol.Jest świetnym fachowcem i zna się na całej tej robocie Chirurga. Mnie poświęciła sporo uwagi.I tu chcę podziękować Pani doktor za pomoc jakiej mi udzieliła. Polecam tego lekarza naprawdę.Jeżeli ma ktoś problem nie odmówi udzielenia pomocy.

piłsuckiego 11