lekarz Piotr Ślęzak

Chirurg ogólny, USG

Nie daje 5 gwiazdek bez powodu. Specjalista z prawdziwego zdarzenia ,wiedza na najwyższym poziomie ,podejście do pacjenta ....inni specjaliści powinni tego podejścia do pacjenta właśnie uczyć się od p.Doktora Ślezaka .Brawo że w Częstochowie mamy takie skarby👍👍👍👍😊

Pierwsza wizyta- pozytywne zaskoczenie, gosc z powolania do zawodu,zdecydowalem sie na zabieg,w Cz-wie nr 1.

Byłem operowany przez Pana Doktora (cholecystektomia laparoskopowa). Zabieg przeprowadzony został bardzo profesjonalnie również pod względem estetycznym.Jestem już ponad rok od zabiegu i nie odczuwam żadnych dolegliwości.

Bardzo dobry lekarz,cierpliwy,wyrozumiały,prawdziwy lekarz z powołania.

Bardzo dobry lekarz,cierpliwy,wyrozumiały,prawdziwy lekarz z powołania.

czlowiek godny zaufania -polecam cierpliwy poswieca czas pacjentowi

czlowiek godny zaufania -polecam
cierpliwy poswieca czas pacjentowi

rewelacja!!!!!!!!!1 wszystkim gorąco polecam, cierpliwy, wyrozumiał wspaniały człowiek i lekarz

rewelacja!!!!!!!!!1
wszystkim gorąco polecam, cierpliwy, wyrozumiał wspaniały człowiek i lekarz

Bardzo dobry lekarz polecam z czystym sumieniem.

Bardzo dobry lekarz polecam z czystym sumieniem.

Jeden z lepszych lekarzy w Częstochowie, któremu można zaufać i oddać swe zdrowie w jego ręce

Super chirurg! Zabieg wykonany bardzo fachowo i sprawnie. Poświęcił czas na przekazanie pacjentowi na czym będzie polegał zabieg oraz poinformował ile czasu zajmie gojenie się operowanego miejsca. Lekarz naprawde godny polecenia.

lekarz przyjazny pacjentowi potrafi wysłuchac i udzielić wyczerpujacej odpowiedzi dotyczącej dolegliwości chorobowej, bardzo ciepły, cierpliwy, wspaniały fachowiec lekarz z powołania. polecam kżdemu kto będzie potrzebował pomocy lekarskiej wspaniały fachowiec który nie zostawia pacjenta "samemu sobie" Dziekuję za cierpliwość,wyrozumiałoość i ciepło bijące które dodaje siły w walce z chorobą.