lekarz Bożena Kiewra

1,7
1,6
1,3
1,6

Omijać szerokim łukiem. Zero empatii. Brak podejścia do dzieci. Dziecko Nie zostało zbadane ponieważ Pani Nie potrafiła sobie z kim poradzić, synek płakał od samego wejścia. Że to uśmiechu. Rozmowa w tonie rozkazującym. Śmiało mogę powiedzieć że gorszego lekarza Nie miałam okazji poznać.

Omijać szerokim łukiem.
Zero empatii. Brak podejścia do dzieci.

Równiez niepolecam.Zerowe podejscie do dzieci.Przemądrzała i arogancka.Wydaje się wykonywać swoją prace za kare.Rozmowa z rodzicem prowadzona jakby w trybie rozkazującym a nie udzielającym porady.

Podważa wypisanie lekarstw przez innych pediatrów szczególnie tych ze szpitala. Sądzi ze antybiotyk nie był potrzebny, gdzie jako matka widzę znaczna poprawę stanu zdrowia dziecka. Mało empatyczna, jakby była za karę na zastępstwie w przychodni… porażka, odradzam.

Bardzo niesympatyczna lekarka, bez odpowiedniego podejscia do dziecka, bez uśmiechu i empatii. Nie polecam. Dodatkowo popełniła błąd w wystawionym zwolnieniu.

Kompleksowe podejście do pacjenta, pełen pakiet skierowań na badania i do specjalisty. Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Również nie polecam lekarka bez podejścia do dzieci ! Wręcz arogancka! Nigdy więcej do tej lekarki !

Nie polecam!!! Pseudo lekarz bez podejscia do dzieci. Podwazanie kompetencji innych lekarzy. Problem z wystawieniem skierowania na badania.