Lekarze Pediatra Wałbrzych

lekarz Ewa Rodziewicz

jolanta strzelec lekarz rodzinny
gen. Andersa 159
58-304 Wałbrzych

Wspaniala Pani doktor za dziecka bardzo chorowałam 120 zaszczyków w ciągu roku kiedy moja mama pojechala ze mna do Pani doktor chwycila się za głowę jak można takiemu małemu dziecku tyle zaszczyków podawać i przepisała inne leki.A teraz moja siostra leczy tam swoje dzieci ja dziś ide pierwszy raz ze swoja córą chodziłyśmy wcześniej do innej pani doktor tez bardzo dobrej niby ale wydaje mi się że ona nie potrafi ...

lekarz Jadwiga Gradkowska

Paderewskiego 8 / 4
Wałbrzych

Dołączam się do pochlebnych opinii. Pani doktor jest bardzo spokojna, kontaktowa i potrafi stworzyć świetną relację z małym pacjentem. Ma dużą wiedzę i doświadczenie, przez co jest godna zaufania. Nie przepisuje antybiotyków profilaktycznie, przez 5 lat syn miał antybiotyk jeden raz na zapalenie ucha środkowego. Jeździmy do doktor ze Śródmieścia i niech to będzie najlepsza wizytówka. Polecamy bardzo.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Dorota Sawińska

M. Orłowicza 101
58-309 Wałbrzych

Bardzo polecam Panią doktor, jest bardzo kompetentna, posiada dużą wiedzę, opiekowała się moimi bliźniętami na oddziale neonatologicznym, dzięki niej wierzyłam, że wszystko będzie dobrze z moimi dziećmi, jest osobą bardzo ciepłą, która niczego nie lekceważy a wręcz wybiega do przodu, bardzo dobry lekarz
Opinia dodana przez: Marta

Barbara Kolenda

Poradnia Lekarza POZ - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Śródmieście - Biały Kamień" Sp. z o.o. Przychodnia w Wałbrzychu
Wałbrzych

Witam. W tamtym roku moja roczna córeczka zachorowała i nikt nie potrafił nam pomóc. Jedynie Pani doktor Kolenda potraktowała moje blisko trzy miesieczne wołanie o pomoc i skierowała dziecko do szpitala gdzie ku wielkiemu zdziwieniu wykryto krztusiec Bardzo dziękuje Pani Doktor bo tylko ona nie bagatelizowała moich obaw o stan zdrowia córeczki
Opinia dodana przez: anna

lekarz Elżbieta Rachwał

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MED-LAB s.c. Laboratorium Analityczne
Piłsudskiego 70
58-301 Wałbrzych

Bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Udziela wyczerpujących informacji o diagnozie. Jest uprzejma i serdeczna. Polecam :)

lekarz Monika Bajkacz

Witosa 59
58-306 Wałbrzych

lekarz Ewa Szafrańska

Nefrolog dziecięcy, Pediatra

Specjalistycna Praktyka Lekarska Ewa Szafrańska
Duracza 3/1
58-309 Wałbrzych

Jest przemiłą panią doktor godną polecenia, ma cudowne podejście do dzieci, dokładnie tłumaczy mamie na czym choroba polega, wspiera, dodaje otuchy,bada dziecko również bardzo dokładnie, odpowiada na wszystkie zadane pytania naprawdę wyczerpująco,życzyć swoim dzieciom tylko takich lekarzy na swojej drodze.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Elżbieta Badora

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Szpital im. dra A. Sokołowskiego
Sokołowskiego 4
58-309 Wałbrzych

Proszę o kontakt do pani doktor, gdzie przyjmuje i jaki jest telefon kontaktowy. Chce namierzyć przychodnie, w której będę mógł zbadać dziecko.
Opinia dodana przez: Ludwik

dr n. med. Zdzisław Kemona

ulica Korczaka 1/1
58-304 Wałbrzych

chodzilem do Doktora Kemony w latach pod koniec lat 70 do polowy lat 80 .... bardzo milo wspominam Pana Doktora i serdecznie pozdrawiam
Opinia dodana przez: Roman

lekarz Iwona Horabik-Banasik

Uzdrowiskowa 6 / 2
Wałbrzych

Polecam gorąco!Trafna diagnoza za pierwszym razem.Ktos nam polecił Panią Doktor w sytuacji gdzie już nam ręce opadały,bo nikt nie umiał określić co jest dziecku!Mialem nie pisać bo nie lubię internetu ale uważam że wszyscy powinni się dowiedzieć,że jeszcze są znakomici lekarze!

lekarz Mirosława Cetera

Lekarz rodzinny, Pediatra

Ratownictwo Medyczne i Pomoc Doraźna Pogotowia Ratunkowego w Wałbrzychu
ulica Chrobrego 39
58-300 Wałbrzych

Leczy efektywnie bez antybiotyków, jest bardzo życzliwa i ludzka. Nie bagatelizuje żadnych objawów, wysyła na rozszerzone badania kontrolne.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Izabela Góral

MEDIC
Krasińskiego 32 / 11
58-309 Wałbrzych

Pani Góral znow załatwiła moje dziecko niestety ciagle na nia trafiam w przychodni.pierwszym razem powiedziala ze moje dziecko ma angine a tak naprawde miala ostry nieżyt żoładka a teraz leczy ja od 3 tyg i nic nie pomaga ide dzis do innego lekarza bo nie moge patrzec jak moje dziecko meczy sie przez ta pani Doktor

lekarz Elżbieta Mandzyn-Frąckowiak

Szpital im. dra A. Sokołowskiego
Sokołowskiego 4
58-309 Wałbrzych

Nikt nie lubi być z dzieckiem w szpitalu. Dzięki Pani wyszliśmy szybko. Córka wyleczona... Jest ok..
Opinia dodana przez: Benjamin
Bardzo mądry i rasadny lekarz wie co robi i daje dobre diagnozy. Jest w 100% zaufanym lekarzem .

dr Piotr Popławski

Gabinet prywatny
ul.al Wyzwolenia 13/2
58-300 Wałbrzych

Najgorszy lekarz u jakiego byłam, nie słucha, nie daje dość do głosu, traktuje pacjentów jak kompletnych idiotów oraz nie chce tłumaczyć niczego, bo "co Pani to da". Bardzo nieuprzejmy i protekcjonalny. Nie polecam nikomu
Odkąd chodzimy do Pani dr nie mogę powiedzieć dobrego słowa o jej sposobie zajmowania się moim dzieckiem. Fakt dopóki moja córka nie zachorowała było nawet ok, na moje pytania odpowiadała choć jej odpowiedzi nie były wyczerpujące, a raczej przytakiwała temu o czym ja mówiłam co to może być. Kiedy moja córeczka zachorowała, początkowo miała katar Pani dr nie widziała w tym nic nadzwyczajnego, twierdząc, że dziecku nic nie jest a ...

lekarz Bożena Kiewra

W.Witosa 45
58-306 Wałbrzych

Omijać szerokim łukiem. Zero empatii. Brak podejścia do dzieci. Dziecko Nie zostało zbadane ponieważ Pani Nie potrafiła sobie z kim poradzić, synek płakał od samego wejścia. Że to uśmiechu. Rozmowa w tonie rozkazującym. Śmiało mogę powiedzieć że gorszego lekarza Nie miałam okazji poznać.
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Maria Szaparewicz-Stępniewska

Pulmonolog, Alergolog

Orłowicza 48
58-309 Wałbrzych

Odradzam wizyty u tego lekarza! Brak wywiadu z pacjentem, pretensjonalny ton całej rozmowy, lekceważący i arogancki stosunek do pacjenta. Zdecydowanie nie polecam- moja pierwsza i ostatnia wizyta u tej Pani.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Lidia Dziubek