Pediatra Wałbrzych

dr n. med. Zdzisław Kemona

ulica Korczaka 1/1
58-304 Wałbrzych

Profesjonalista w każdym calu lekarz godny polecenia traktujący po ludzku drugiego człowieka, przeprowadza dokładny wywiad z rodzicem zanim podejmie jakąkolwiek decyzję dziękuję za pomoc panie doktorze.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Ewa Rodziewicz

jolanta strzelec lekarz rodzinny
gen. Andersa 159
58-304 Wałbrzych

Wspaniala Pani doktor za dziecka bardzo chorowałam 120 zaszczyków w ciągu roku kiedy moja mama pojechala ze mna do Pani doktor chwycila się za głowę jak można takiemu małemu dziecku tyle zaszczyków podawać i przepisała inne leki.A teraz moja siostra leczy tam swoje dzieci ja dziś ide pierwszy raz ze swoja córą chodziłyśmy wcześniej do innej pani doktor tez bardzo dobrej niby ale wydaje mi się że ona nie potrafi ...

lekarz Ewa Szafrańska

Pediatra, Nefrolog dziecięcy

Specjalistycna Praktyka Lekarska Ewa Szafrańska
Duracza 3/1
58-309 Wałbrzych

Jest przemiłą panią doktor godną polecenia, ma cudowne podejście do dzieci, dokładnie tłumaczy mamie na czym choroba polega, wspiera, dodaje otuchy,bada dziecko również bardzo dokładnie, odpowiada na wszystkie zadane pytania naprawdę wyczerpująco,życzyć swoim dzieciom tylko takich lekarzy na swojej drodze.
Opinia dodana przez: Karolina

dr Piotr Popławski

Gabinet prywatny
ul.al Wyzwolenia 13/2
58-300 Wałbrzych

Wyjątkowo nieprzyjemny człowiek, kultura osobista poniżej krytyki. Jako lekarz - ani nie zaszkodzi ani nie pomoże.
Opinia dodana przez: konstancja

lekarz Jadwiga Gradkowska

Paderewskiego 8 / 4
Wałbrzych

Pani doktor nigdy mnie nie zawiodła- zawsze trafna diagnoza, dobry dobór leków. Antybiotyki w ostateczności. Bez wątpliwości stawia diagnozę i odpowiada na wszystkie pytania. Docenia naturalne składniki, nie zaleca zbędnych "syropków". Leczy dwójkę moich dzieci o urodzenia. czasami z konieczności musiałam iść do innych lekarzy i żaden z nich nigdy mi nie pomógł...
Opinia dodana przez: Maja

lekarz Iwona Horabik-Banasik

Uzdrowiskowa 6 / 2
Wałbrzych

Polecam gorąco!Trafna diagnoza za pierwszym razem.Ktos nam polecił Panią Doktor w sytuacji gdzie już nam ręce opadały,bo nikt nie umiał określić co jest dziecku!Mialem nie pisać bo nie lubię internetu ale uważam że wszyscy powinni się dowiedzieć,że jeszcze są znakomici lekarze!
Odkąd chodzimy do Pani dr nie mogę powiedzieć dobrego słowa o jej sposobie zajmowania się moim dzieckiem. Fakt dopóki moja córka nie zachorowała było nawet ok, na moje pytania odpowiadała choć jej odpowiedzi nie były wyczerpujące, a raczej przytakiwała temu o czym ja mówiłam co to może być.
Kiedy moja córeczka zachorowała, początkowo miała katar Pani dr nie widziała w tym nic nadzwyczajnego, twierdząc, że dziecku nic nie jest ...

lekarz Bożena Kiewra

W.Witosa 45
58-306 Wałbrzych

Kompleksowe podejście do pacjenta, pełen pakiet skierowań na badania i do specjalisty. Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Izabela Góral

MEDIC
Krasińskiego 32 / 11
58-309 Wałbrzych

Pani Góral znow załatwiła moje dziecko niestety ciagle na nia trafiam w przychodni.pierwszym razem powiedziala ze moje dziecko ma angine a tak naprawde miala ostry nieżyt żoładka a teraz leczy ja od 3 tyg i nic nie pomaga ide dzis do innego lekarza bo nie moge patrzec jak moje dziecko meczy sie przez ta pani Doktor

dr Anna Orska

Wałbrzych

Bardzo mądry i rasadny lekarz wie co robi i daje dobre diagnozy.
Jest w 100% zaufanym lekarzem .

Pediatrzy w Wałbrzychu