Pediatra Wałbrzych

jolanta strzelec lekarz rodzinny
gen. Andersa 159
58-304 Wałbrzych

Wspaniala Pani doktor za dziecka bardzo chorowałam 120 zaszczyków w ciągu roku kiedy moja mama pojechala ze mna do Pani doktor chwycila się za głowę jak można takiemu małemu dziecku tyle zaszczyków podawać i przepisała inne leki.A teraz moja siostra leczy tam swoje dzieci ja dziś ide pierwszy raz ze swoja córą chodziłyśmy wcześniej do innej pani doktor tez bardzo dobrej niby ale wydaje mi się że ona nie potrafi ...

Paderewskiego 8 / 4
Wałbrzych

Pani doktor zawsze miała podejście do mojego dziecka i nie tylko do mojego..Pamietam,ze miała już wychodzić do domu( była już po pracy) i w ostatniej chwili przyjela 3 pacjentow :)
mowiac..NIE MIALABYM SUMIENIA ICH ZOSTAWIC..

M. Orłowicza 101
58-309 Wałbrzych

Bardzo polecam Panią doktor, jest bardzo kompetentna, posiada dużą wiedzę, opiekowała się moimi bliźniętami na oddziale neonatologicznym, dzięki niej wierzyłam, że wszystko będzie dobrze z moimi dziećmi, jest osobą bardzo ciepłą, która niczego nie lekceważy a wręcz wybiega do przodu, bardzo dobry lekarz
Opinia dodana przez: Marta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MED-LAB s.c. Laboratorium Analityczne
Piłsudskiego 70
58-301 Wałbrzych

Bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Udziela wyczerpujących informacji o diagnozie. Jest uprzejma i serdeczna. Polecam :)

Witosa 59
58-306 Wałbrzych

To najlepszy lekarz pediatra w Wałbrzychu,. wyleczyła mojego syna z ciężkiej choroby, dzięki szybkiej diagnozie i doborem leków
Opinia dodana przez: Kasia

Poradnia Lekarza POZ - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Śródmieście - Biały Kamień" Sp. z o.o. Przychodnia w Wałbrzychu

Wałbrzych

Witam. W tamtym roku moja roczna córeczka zachorowała i nikt nie potrafił nam pomóc. Jedynie Pani doktor Kolenda potraktowała moje blisko trzy miesieczne wołanie o pomoc i skierowała dziecko do szpitala gdzie ku wielkiemu zdziwieniu wykryto krztusiec Bardzo dziękuje Pani Doktor bo tylko ona nie bagatelizowała moich obaw o stan zdrowia córeczki
Opinia dodana przez: anna

lekarz Ewa Szafrańska

Pediatra, Nefrolog dziecięcy

Specjalistycna Praktyka Lekarska Ewa Szafrańska
Duracza 3/1
58-309 Wałbrzych

Jest przemiłą panią doktor godną polecenia, ma cudowne podejście do dzieci, dokładnie tłumaczy mamie na czym choroba polega, wspiera, dodaje otuchy,bada dziecko również bardzo dokładnie, odpowiada na wszystkie zadane pytania naprawdę wyczerpująco,życzyć swoim dzieciom tylko takich lekarzy na swojej drodze.
Opinia dodana przez: Karolina

Uzdrowiskowa 6 / 2
Wałbrzych

Polecam gorąco!Trafna diagnoza za pierwszym razem.Ktos nam polecił Panią Doktor w sytuacji gdzie już nam ręce opadały,bo nikt nie umiał określić co jest dziecku!Mialem nie pisać bo nie lubię internetu ale uważam że wszyscy powinni się dowiedzieć,że jeszcze są znakomici lekarze!

ulica Korczaka 1/1
58-304 Wałbrzych

Profesjonalista w każdym calu lekarz godny polecenia traktujący po ludzku drugiego człowieka, przeprowadza dokładny wywiad z rodzicem zanim podejmie jakąkolwiek decyzję dziękuję za pomoc panie doktorze.
Opinia dodana przez: Iwona
Odkąd chodzimy do Pani dr nie mogę powiedzieć dobrego słowa o jej sposobie zajmowania się moim dzieckiem. Fakt dopóki moja córka nie zachorowała było nawet ok, na moje pytania odpowiadała choć jej odpowiedzi nie były wyczerpujące, a raczej przytakiwała temu o czym ja mówiłam co to może być.
Kiedy moja córeczka zachorowała, początkowo miała katar Pani dr nie widziała w tym nic nadzwyczajnego, twierdząc, że dziecku nic nie jest ...

Pediatrzy w Wałbrzychu