lekarz Bożena Kucharska

2,9

Zgodzę się z negatywnymi opiniami, że sposób wypowiedzi Pani doktor jest specyficzny i może wydawać się nieuprzejmy. Jednak ja uważam że jeżeli odsunie się na bok emocjonalne opinie odnośnie Pani doktor to można dostrzec iż jest to bardzo dobry specjalista. Bardzo cenię sobie umiejętności pani Kucharskiej. Jest cierpliwa, wysłucha wszystkiego o czym do niej mówimy a jej diagnozy są trafne. Zawsze dobiera szybkie i skuteczne leczenie ale też nie idzie po trupach i nie faszeruje niebezpiecznymi lekami od razu. Jak dla mnie to obecnie najlepszy lekarz internista jakiego poznałam.

Po raz pierwszy spotkałem się z tak kompetentnym lekarzem - szeroka wiedza i trafna diagnoza. Do tej pory prywatne wizyty u specjalistów niewiele pomogły, a kieszeń drenowały - trafiłem do Pani doktor z polecenia sąsiadki, której Pani doktor leczy całą rodzinę. Po trzech latach tułaczki zostałem "cudownie" wyleczony - stanowczo polecam Panią doktor.

Wszystkim szczerze odradzam wizytę u Pani Doktor Kucharskiej. Jej zachowanie jest wysoce nieprofesjonalne. Po dzisiejszej wizycie, wyszłam z gabinetu z płaczem, wszystko z powodu zachowania Doktor Kucharskiej. W pierwszej kolejności raczyła ona ocenić moją własną decyzję, o stosowaniu terapii antytrądzikowej, krzycząc na mnie i ubliżając mi słowami, że nie mam własnego rozumu, godząc się na stosowanie takich leków. Podważała kompetencję lekarza dermatologa, który ową terapię dopasował do mnie, twierdząc, że to ONA ukończyła lepsze szkoły i wie lepiej, co powinnam a co nie (podkreślam, jest to lekarz internista, nie lekarz ...

lekarz internista, nie lekarz specjalista – dermatolog). Nie omieszkała przy tym wygłosić swoich opinii
światopoglądowych, uciekając się do stwierdzenia – „twarz Pani będzie miała, ale człowieka już nie
będzie”. Nigdy nie spotkałam się z takim brakiem kompetencji i jawnym poniżaniem pacjenta, tylko
dlatego, że nie podzielam jej zaściankowego myślenia i stosuję leczenie, które dobrał do mnie inny
lekarz specjalista, a którego ona nie pochwala. Zdumiewające, że w służbie zdrowia pracuje taka
osoba jak Doktor Kucharska, która nie ma za grosz empatii i podejścia do pacjenta, o kulturze osobistej nie
wspominając.
Szczerze nie polecam i z pewnością nigdy więcej do gabinetu owej lekarki nie wrócę.

Lekarz z powołania.Ma jasno określony cel-dobro pacjenta.Zna się na robocie.Jest roztropna i konkretna,zajmuje się leczeniem pacjenta a nie pochlebstwami czy mizdrzeniem.Bardzo często przyjmuje w przychodni nadprogramo pacjenta kosztem własnego czasu.Jestem zbudowana, że na NFZ trafiłam na tak wspaniałą lekarkę.Kto szuka lekarza mądrego i roztropnego to dobrze trafi gdy wybierze się do doktor Bożeny Kucharskiej.Polecam.

Pani Doktor nieuprzejma i opryskliwa. Ma się wrażenie, że postawiła już diagnozę przed spotkaniem/rozmową z pacjentem. Po rozmowie moja córka płakała, nie mogłem jej uspokoić. Pani doktor stwierdziła, że niemożłiwym jest aby ktoś zachorował na gardło po przebyciu covida. Cała rodzina przeszła covid potwierdzajac to codziennymi testami. Test pozytywny jeszcze u córki był w dniu wczorajszym. Lecz Pani doktor stwierdza, że to nie mogło mieć miejsca aby córka była chora. Poinformowała też, że może stracić słuch ponieważ jest to nieleczona angina. Będąc w aptece, rozgorzączkowany i zły powiedziałem o tym zajściu Pani farmaceucie bez podawania nazwisk. Pani stojąca za mną spytała czy przypadkiem nie mowię o doktor Kucharskiej. Powiedziałem zdziwiony, że tak. Powiedziała, że osotatnio pani Doktor postawiła diagnozę jej 20 letniej córce. Powiedziała jej, że: "najprawdopodobniej ma raka jelit i będzie chodziła z woreczkiem". Stanowczo odradzam.

Pani Doktor jak już raz postawi diagnozę to się jej trzyma i koniec mimo, że niczym nie została potwierdzona, nawet przez specjalistę do którego sama skierowała. Mówiąc jej o swoich problemach zostałem potraktowany obcasowo i dość niegrzecznie. Po odesłaniu do specjalisty i ponownej wizycie odniosłem wrażenie typu czego pan jeszcze ode mnie chce. Dzielac się informacją od przypuszczeń specjalisty Pani Doktor dostała białej gorączki, że to nie możliwe i była niezadowolona z kompetencji innych lekarzy. Odniosłem wrażenie również z kompleksów bycia internistą. Także w moim przypadku przez Panią Doktor wydłużył się czas znalezienia diagnozy. Podsumowując zdecydowanie nie polecam.

Nie spotkalam sie z gorszym lekarzem. Przyszlam do pani doktor bedac w 4 mies ciazy. Absolutny brak kompetencji . Bardzo nie uprzejma !!!! skonczylo sie na tym ze poszlam do innego lakarza NIKOMU NIE POLECAM !

skonczylo sie na tym ze poszlam do innego lakarza
NIKOMU NIE POLECAM !

Wielka szkoda, że opiniodawca pod nazwą anonim, nie jest w stanie się ujawnić. Moja opinia jest całkowicie odmienna i chyba dlatego została usunięta. Pani doktor, to niezwykła osoba i i bardzo dobry lekarz. Leczę się u Pani doktor bardzo długo i zawsze mogłam liczyć na jej pomoc. Pozdrawiam serdecznie Panią doktor.

Pani doktor obcesowa, nieuprzejma, niegrzeczna zdecydowanie nie polecam.!! Traktuje pacjenta z góry z wyzszością dawno nie spotkałam sie z tak prostackim zachowaniem ze strony lekarza. Stanowczo odradzam.