lekarz Bożena Kucińska

Pulmonolog, Alergolog, Pediatra

Pani dr to lekarz z dużym doświadczeniem,wiedza i pomoc nieoceniona leczyla moją córkę teraz przyjęła moją wnuczke za co gorąco jej dziękuję ponieważ nie były to godz przyjęć wnuczka czuje się bardzo dobrze pozdrawiam panią doktor i polecam wszystkim

Doktor Kucińska leczyła mnie od najmłodszych lat, to dzięki niej przeżyłam, gdy poprzedni lekarze nic nie robili. Cenię Panią Doktor za szczere i ludzkie podejście, zawsze służy radą i odpowie na każde pytanie. Nigdy się nie zawiodłam, zawsze mogłam liczyć na rzetelne podejście. Prawdziwy lekarz z powołania, godny polecenia.

Kobieta bardzo kompetentna, rzetelne podejście do chorych, zawsze jest w stanie pomóc w czasie choroby. Serdecznie polecam

Ta pani to porażka, wizyta u niej to strata pieniędzy i nerwów. Przez całą z nią rozmowę słyszałam teksty w stylu "jest pani przewrażliwioną mamusią", "widzę że pani ma swoją teorię więc nie wiem po co pani do mnie przyszła" i najlepsze na koniec: "czy pani myśli że jestem Duchem Świętym który wie co dolega pani dziecku? Jeśli pani myśli, że przychodząc do mnie usłyszy diagnozę to jest pani w dużym błędzie. Przyczyną może być wszystko". Opad rąk i szczęki, NIGDY w życiu nie spotkałam się z takim podejściem lekarza, ...

Opad rąk i szczęki, NIGDY w życiu nie spotkałam się z takim podejściem lekarza, tym bardziej gdy to ja płacę za wizytę.
Ps pani 'doktor' przepisałą ręcznie robioną maść, po której wysypka u dziecka jeszcze bardziej się zaostrzyła. Szczerze nie polecam

Wspaniały lekarz. Pani Doktor jest kompetentna, rzeczowa i uczciwa. Leczy zawsze po to aby wyleczyć a nie zaleczyć. Pomaga zawsze, diagnoza jest trafna, a leki szybko działają. Odczulanie nawet przy silnym uczuleniu- jakie miałem na kurz domowy - eliminuje problem. Polecam każdemu i w każdym wieku. Dla mnie to to IDEALNY lekarz.

LECZE SWOJE DZIECI OD 6LAT I JESTEM ZADOWOLONA ZE JEST KTOŚ TAKI JAK PANI DOKTOR Z TAKĄ WIEDZA I KOMPETENCJA -JEST TYLKO JEDEN PROBLEM KIEDY WYJEŻDZA I JEST KONIECZNOŚĆ SKORZYSTANIA Z PORADY LEKARSKIEJ-JAKIEGO WYBRAĆ LEKARZA-SKORO NIKT SIE NIE ZNA POZDRAWAIAM PANI DOKTOR MOJE DZIECI PANIĄ UWIELBIAJA!!!!

POZDRAWAIAM PANI DOKTOR MOJE DZIECI PANIĄ UWIELBIAJA!!!!

pani doktor bardzo kompetentna dająca bardzo rzadko antybiotyki moja córkę leczyła tylko ona i oddawała jej serce.poleca, anna

p.dr. jest skuteczna nie daje bez potrzeby antybiotków. jedyna wada pani doktor ? mogła być troche milsza dla pacjetow. ale pani doktor nie jest do lubienia tylko do leczenia

Polecam każdemu rodzicowi którego dziecko cierpi na alergię.Przez 13 lat nie zdarzyło się aby pani doktor postawiła mylną diagnozę. Jest wspaniałym i kompetentnym lekarzem.

Serdecznie polecam.Pani dr.bardzo dobrze zna się na rzeczy.Polecam wszystkim z czystym sumieniem.