lekarz Bożena Kucińska

Pulmonolog, Alergolog, Pediatra

LECZE SWOJE DZIECI OD 6LAT I JESTEM ZADOWOLONA ZE JEST KTOŚ TAKI JAK PANI DOKTOR Z TAKĄ WIEDZA I KOMPETENCJA -JEST TYLKO JEDEN PROBLEM KIEDY WYJEŻDZA I JEST KONIECZNOŚĆ SKORZYSTANIA Z PORADY LEKARSKIEJ-JAKIEGO WYBRAĆ LEKARZA-SKORO NIKT SIE NIE ZNA POZDRAWAIAM PANI DOKTOR MOJE DZIECI PANIĄ UWIELBIAJA!!!!

POZDRAWAIAM PANI DOKTOR MOJE DZIECI PANIĄ UWIELBIAJA!!!!

Wspaniały lekarz. Pani Doktor jest kompetentna, rzeczowa i uczciwa. Leczy zawsze po to aby wyleczyć a nie zaleczyć. Pomaga zawsze, diagnoza jest trafna, a leki szybko działają. Odczulanie nawet przy silnym uczuleniu- jakie miałem na kurz domowy - eliminuje problem. Polecam każdemu i w każdym wieku. Dla mnie to to IDEALNY lekarz.

Witam . Bardzo dobra pani doktor . Szczerze polecam .

Witam . Bardzo dobra pani doktor . Szczerze polecam .

Serdecznie polecam! Kobitka wie co robi jeszcze raz polecam serdecznie!!!!!!!!!!!!!!!

MARTWIĄ MNIE TYLKO STOSOWANE STERYDY WZIEWNE U DZIECKA PRZEZ BARDZO DŁUGI CZAS. WSZYSTKO INNE GODNE POLECENIA.

MARTWIĄ MNIE TYLKO STOSOWANE STERYDY WZIEWNE U DZIECKA PRZEZ BARDZO DŁUGI CZAS.
WSZYSTKO INNE GODNE POLECENIA.

Pani doktor jest bardzo skutecznym fachowcem, przed wizytą u Niej byłam z dzieckiem u trzech lekarzy , dopiero dr.Kucińska trafnie rozpoznała i wyleczyła. Polecam!!!

Pani Doktor jest świetnym, skutecznym specjalistą, o ogromnej intuicji i doświadczeniu.

Lekarz godny polecenia. Nie stosuje antybiotyków "bo dziecko dawno ich nie brało".