dr Bożena Kulpa

3,1
2,9
2,6
2,3

Pani Doktor Bożena Kulpa jest wspaniałym lekarzem! Dzięki Niej wychodzę z astmy alergicznej. Jest bardzo rzeczowa i konkretna. Trafia z lekami w dziesiątkę. Szanuje pacjenta co jest rzadkością! A przy tym jest bardzo miłą osobą. Serdecznie polecam Panią Doktor!

Witam, dostalam skierowanie na testy do alergologa, zapisano mnie wlasnie do pani Kulpy. Dodam ze to pierwsze moje takie badanie i pierwsza wizyta u takiego lekarza o czym poinformowalam pania doktor. Po chwili patrzenia w skierowanie uslyszalam ze nie zrobi mi zadnego badania, mam wracac do lekarza od skierowania bo nie jestem jej pacjentem i takiego badania nie wykona. Nie intetesowaly jej moje argumenty ani pytania ani informacja ze szukam przyczyny astmy. Po krotkiej dyskusji zapytalam co mam teraz zrobic? Wyjsc i zapisac sie gdzie indziej. Nie interesuje mnie chlodne przyjęcie nie wszyscy musza byc usmiechnieci ale brak jakiegokolwiek zainteresowania choroba budzi we mnie watpliwosci profesjonalizmu tego lekarza.

Może na początku sprawia wrażenie średnio sympatyczne ale co do mojej córki z diagnozą trafiła w 10-kę a byłam wcześniej u kilku lekarzy. Efekt tego jest taki ,że zamiast kilku antybiotyków w roku zdarza się jeden albo i nie:) wychodzimy z choroby na lekach wziewnych zdecydowanie polecam bo jest skuteczna a to,że jest mało komunikatywna nadrabiam tym,że sama o wszystko wypytuję.

Chodzę z synem od dłuższego czasu. co 4-6 tygodni na odczulanie. lekarz jak lekarz, nie można sie przyczepić. Poleciłabym spokojnie znajomym. Dobrze leczy, udziela informacji, wszystko dokładnie sprawdza, a że służbistka, to chyba tylko na plus.

Pani doktor od progu zrobiła na mnie złe wrażenie niechlujnym wyglądem, i potwierdziło się ono później w trkcie niesympatycznej rozmowy. Asekuranctwo względem NFZ i jego obostrzeń dot. leków alergologicznych wyłaziło w każdym zdaniu. Nie słuchała co do niej mówię a nawet przerywała mi po trzech słowach, gdy próbowałam odpowiedzieć na zadane pytanie. Merytorycznie- tez mnie nie przekonuje, na tyle na ile nabrałam już doświadczenia i wiedzy, bo oczywiście nie jestem lekarzem. Generalnie zepsuła mi nastrój swoją postawą, nie zaproponowała niczego rozsądnego, i ogólnie nie polecam tego lekarza.

Najbardziej antypatyczna pani doktor na jaką miałam nieprzyjemność natrafić. Pomimo iż kolejka do jej gabinetu miała 30 min opóźnienia pani doktor znalazła czas na rozmowy z innym członkiem personelu podczas gdy pacjent czekał w gabinecie.

Czasami oczekiwałbym większego zainteresowania, ale to raczej moje przyzwyczajenia. Jeżeli chodzi o leki to jestem na etapie 3go rodzaju po którym nie dokucza mi już tak gardło. Co najważniejsze kuracje wskazywane przez Panią Bożenę okazują się skuteczne. Co do kosztu wizyty nie mogę podać kwoty bo korzystam z Lux-medu w ramach abonamentu wykupionego przez pracodawcę.

Byłam z moim synkiem na wizycie u tej pani doktor. Pani doktor podważała opinie innych lekarzy. Przepisała dziecku skierowanie na badania żeby ocenić na co jest uczulony i to chyba tyle na co było ją stać. Musieliśmy wyciągać z niej informacje co robić do momentu gdy nie będzie wyniku badań. Zimna, mało kontaktowa, dziwi mnie, że ktoś taki jest lekarzem, szczególnie zajmującym się dziećmi. A do tego niechlujna, co też mi się nie mieści w głowie :(

Byłam ja i mój syn u pani doktor i nie mamy słów uznania. Lekarz nadzwyczaj staranna, dociekliwa, kompetentna. Podchodzi kompleksowo do pacjenta, poświęca dużo czasu, tłumaczy. Najwyższe słowa uznania. Polecam zdecydowanie!

Winny zawsze jest pacjent... Lekarz z kompleksami lub może tylko niedouczony przypadek ;-) Nie polecam!

Nie polecam!