Bożena Laskowska-Kaczmarczyk

Chirurg onkolog

Moja historia zaczęła się w 2008r.W wieku 21 lat mój ginekolog badał mi piersi bardzo się wystraszyłam, gdy usłyszałam,że jest jakieś zgrubienie. Ale na szczęście przez przypadek, trafilam do bardzo dobrego lekarza. Która nie tylko była lekarzem,ale też wspaniałą KOBIETĄ, która rozumiała młodą przestraszoną dziewczynkę. Którą bała się,że straci swoją piękną pierś. Pani dr. Bożena Laskowska-Kaczmarczyk zrobiła wszystko,aby najpierw upewnić się, czy oby napewno usunięcie guza jest konieczne. Po roku był usuniety guzek sutka, gdyż jednak rósł. Zabieg przeprowadzała, Pani dr. A takze, poinformowała mnie jak mam zadbać o ranę. Pani dr. Bożena złota kobieta jak wspominam kiedy zauwazylam tą ranę, aż cieplutko na sercu się robi, bo która kobieta nie cieszyła by się,kiedy lekarz wycina plastycznie malutką dziurkę,aby kobieta nie widziała później brzydkiej blizny. Od tamtej pory leczę się tylko u Pani Laskowskiej. Pomimo że rok temu znowu coś mi wyszło na usg, już się nie boję,bo wiem,że jestem w dobrych rękach. :)

„Szanowna Pani doktor Bożena Laskowska Kaczmarczyk, na Pani ręce pragnę złożyć gorące podziękowania za leczenie i doskonałą opiekę na Oddziale Onkologii, na którym przebywałem na początku stycznia 2012r. Zespół lekarzy, pielęgniarek i personelu pomocniczego kierowany przez Panią dr Bożenę Laskowska Kaczmarczyk, sprawił, że pomimo poważnej choroby, czułem się na Oddziale bezpiecznie i szybko wracam do zdrowia. Szczególne wyrazy wdzięczności kieruję do dr Bożeny Laskowskiej Kaczmarczyk , której troska o każdego pacjenta, osobiste zainteresowanie, wiedza i doświadczenie zasługują na najwyższe uznanie. Świadomość, że bardzo dobry lekarz i bardzo dobry człowiek czuwa ...

Świadomość, że bardzo dobry lekarz i bardzo dobry człowiek czuwa nad naszym zdrowiem dodaje sił i pomaga w leczeniu. Doskonała organizacja, profesjonalizm i życzliwość z jaką spotkaliśmy się na Oddziale Chirurgii Onkologicznej w Olsztynie na zawsze pozostanie w naszej pamięci”.
Pacjent Jerzy Karczewski z rodziną – Ostróda

Nie polecam. Wyjątkowo nieuprzejma osoba nie sposób ocenić kompetencje przez pryzmat traktowania pacjenta w sposób grubiański. Czas poświęcony - żaden, nie polecam. Zwłaszcza pacjenci onkologiczni nie powinni być narażeni na taką obsługę gdyż nie mają siły ani zdrowia by zmagać się z chorobą i dodatkowo lekarzem.

Jeśli onkolog,to tylko Dr.Laskowska.Bywałam u innych i żaden nie zrobił na mnie tak pozytywnego wrażenia.Super podejście do pacjenta.Wiadomo,że nikt nie chodzi do lekarza dla przyjemności,a onkolog często kojarzy się "z wyrokiem".Pani Doktor pomoże przejść przez wszystko z uśmiechem na twarzy. Jak miałam trafić na chirurgię,to czekałam na P.Doktor.Leczenie tylko u Niej.Leczę się ja i moja rodzina.Polecam wszystkim w 100%.

Doktór z powołania , godny polecenia jednym słowem wszystko na piątkę . Pani doktor oddaje swoje serce nam pacjentom.

Fachowy chirurg onkolog, człowiek o złotym sercu.Chory pod jej opieką szybko powraca do nadziei ,że to nie koniecznie koniec życia.

Jak najbardziej zgadzam się z poprzednią opinią - ZŁOTY CZŁOWIEK! I przede wszystkim Człowiek, dopiero potem Lekarz. Dwukrotnie operowała moją Mamę - rozsiany rak żołądka. Mimo tego, że Mamie nie udało się pokonać choroby w najbardziej zaawansowanym stadium to jednak dzięki P. dr. Laskowskiej żyła kilka miesięcy dłużej. Mam nadzieję, że Pani dr. kiedyś przeczyta te słowa. Dziękuję bardzo w imieniu Mamy i swoim. Córka pacjentki Renaty Begeza z Działdowa.

Mam za sobą kilka różnych operacji.Pani Doktor okazała się najlepszym lekarzem jakiego spotkałem.Po raz pierwszy czułem,że lekarzowi na mnie zależy, a nie jestem tylko kolejnym przypadkiem.Bardzo dziękuję Pani Doktor!

Moja mama na raka piersi z przerzutami choruje ponad 2-lata niedawno miała zabieg którego dokonała doktor Bożena jest zachwycona podejściem, ciepłem i profesjonalizmem z jakim pani doktor podchodzi do pacjentów.Wiem że jeszcze długa droga przed nami i kolejne operacje ale z takimi lekarzami jak doktor Bożena ta choroba nie jest taka straszna.Z podziękowaniami córka i pacjentka Teresa.Z.