Bożena Laskowska-Kaczmarczyk

Chirurg onkolog

Pani doktor bardzo miła, wszystko cierpliwie tłumaczy, kieruje na potrzebne dodatkowe badania. Spotkać takiego empatycznego i zarazem rzeczowego lekarza przyjmującego na NFZ w obecnych czasach graniczy z cudem. Pani doktor, przywraca Pani wiarę w naszych specjalistów! Dziękuję z całego serca za poświęcony czas 💝 Chciałabym wystawić wszystkie gwiazdki na maxa ale jest problem ze stroną i nie można tego zrobić, jednak szczerze polecam Panią doktor na 1000%!!!

Jak pisać o człowieku który po raz kolejny raz z rzędu uratował mi życie?? Pytam jak bo mi brakuje słów. Polecam Panią dr. Laskowską z całego serca. Zawsze będzie walczyć o wasze życie i zdrowie z całych sił.

Nie polecam. Wyjątkowo nieuprzejma osoba nie sposób ocenić kompetencje przez pryzmat traktowania pacjenta w sposób grubiański. Czas poświęcony - żaden, nie polecam. Zwłaszcza pacjenci onkologiczni nie powinni być narażeni na taką obsługę gdyż nie mają siły ani zdrowia by zmagać się z chorobą i dodatkowo lekarzem.

Fachowy chirurg onkolog, człowiek o złotym sercu.Chory pod jej opieką szybko powraca do nadziei ,że to nie koniecznie koniec życia.

Doktór z powołania , godny polecenia jednym słowem wszystko na piątkę . Pani doktor oddaje swoje serce nam pacjentom.

Moja historia zaczęła się w 2008r.W wieku 21 lat mój ginekolog badał mi piersi bardzo się wystraszyłam, gdy usłyszałam,że jest jakieś zgrubienie. Ale na szczęście przez przypadek, trafilam do bardzo dobrego lekarza. Która nie tylko była lekarzem,ale też wspaniałą KOBIETĄ, która rozumiała młodą przestraszoną dziewczynkę. Którą bała się,że straci swoją piękną pierś. Pani dr. Bożena Laskowska-Kaczmarczyk zrobiła wszystko,aby najpierw upewnić się, czy oby napewno usunięcie guza jest konieczne. Po roku był usuniety guzek sutka, gdyż jednak rósł. Zabieg przeprowadzała, Pani dr. A takze, poinformowała mnie jak mam zadbać o ranę. Pani dr. Bożena złota kobieta jak wspominam kiedy zauwazylam tą ranę, aż cieplutko na sercu się robi, bo która kobieta nie cieszyła by się,kiedy lekarz wycina plastycznie malutką dziurkę,aby kobieta nie widziała później brzydkiej blizny. Od tamtej pory leczę się tylko u Pani Laskowskiej. Pomimo że rok temu znowu coś mi wyszło na usg, już się nie boję,bo wiem,że jestem w dobrych rękach. :)

Jeśli onkolog,to tylko Dr.Laskowska.Bywałam u innych i żaden nie zrobił na mnie tak pozytywnego wrażenia.Super podejście do pacjenta.Wiadomo,że nikt nie chodzi do lekarza dla przyjemności,a onkolog często kojarzy się "z wyrokiem".Pani Doktor pomoże przejść przez wszystko z uśmiechem na twarzy. Jak miałam trafić na chirurgię,to czekałam na P.Doktor.Leczenie tylko u Niej.Leczę się ja i moja rodzina.Polecam wszystkim w 100%.

Mam za sobą kilka różnych operacji.Pani Doktor okazała się najlepszym lekarzem jakiego spotkałem.Po raz pierwszy czułem,że lekarzowi na mnie zależy, a nie jestem tylko kolejnym przypadkiem.Bardzo dziękuję Pani Doktor!

Bardzo dobry lekarz onkolog. Miałam poważny problem, pomogła mi wyjść z choroby. Polecam wszystkim!!!!