Bożena Laskowska-Kaczmarczyk

Chirurg onkolog

a ja nie polecam Pani doktor. Być miłym i sympatycznym, to nie wszystko. Być skutecznym w potrzebie.

„Szanowna Pani doktor Bożena Laskowska Kaczmarczyk, na Pani ręce pragnę złożyć gorące podziękowania za leczenie i doskonałą opiekę na Oddziale Onkologii, na którym przebywałem na początku stycznia 2012r. Zespół lekarzy, pielęgniarek i personelu pomocniczego kierowany przez Panią dr Bożenę Laskowska Kaczmarczyk, sprawił, że pomimo poważnej choroby, czułem się na Oddziale bezpiecznie i szybko wracam do zdrowia. Szczególne wyrazy wdzięczności kieruję do dr Bożeny Laskowskiej Kaczmarczyk , której troska o każdego pacjenta, osobiste zainteresowanie, wiedza i doświadczenie zasługują na najwyższe uznanie. Świadomość, że bardzo dobry lekarz i bardzo dobry człowiek czuwa ...

Świadomość, że bardzo dobry lekarz i bardzo dobry człowiek czuwa nad naszym zdrowiem dodaje sił i pomaga w leczeniu. Doskonała organizacja, profesjonalizm i życzliwość z jaką spotkaliśmy się na Oddziale Chirurgii Onkologicznej w Olsztynie na zawsze pozostanie w naszej pamięci”.
Pacjent Jerzy Karczewski z rodziną – Ostróda

Jak najbardziej zgadzam się z poprzednią opinią - ZŁOTY CZŁOWIEK! I przede wszystkim Człowiek, dopiero potem Lekarz. Dwukrotnie operowała moją Mamę - rozsiany rak żołądka. Mimo tego, że Mamie nie udało się pokonać choroby w najbardziej zaawansowanym stadium to jednak dzięki P. dr. Laskowskiej żyła kilka miesięcy dłużej. Mam nadzieję, że Pani dr. kiedyś przeczyta te słowa. Dziękuję bardzo w imieniu Mamy i swoim. Córka pacjentki Renaty Begeza z Działdowa.

polecam jestem miło zaskoczony i przychodnią i Panią doktor

polecam jestem miło zaskoczony i przychodnią i Panią doktor

Moja mama na raka piersi z przerzutami choruje ponad 2-lata niedawno miała zabieg którego dokonała doktor Bożena jest zachwycona podejściem, ciepłem i profesjonalizmem z jakim pani doktor podchodzi do pacjentów.Wiem że jeszcze długa droga przed nami i kolejne operacje ale z takimi lekarzami jak doktor Bożena ta choroba nie jest taka straszna.Z podziękowaniami córka i pacjentka Teresa.Z.