lekarz Bożena Lęcznar

Nefrolog, Pediatra

Lekarz godny polecenia.Fachowe podejście do pacjenta.bardzo dobrze tłumaczy rodzicom co dolega ich pociechą.Moja mała w ogóle nie boi się chodzić do lekarza.Pani doktor ma rewelacyjne podejście do dzieci.Duży , duży pozytyw.

Pani Ordynator zasługuje na ocenę 10, to na prawadę wielki człowiek o wielkim sercu choć filigranowej sylwetce.Zasługuje na ogronmy szacunek, taki jakim obdarza ludzi. Fachowość, kompetencja, dobroć

kompetencja, ogromna wiedza, uprzejmosc, swietne podejscie do dzieci i duzo zrozumienia dla niewiedzy rodzicow, cierpliwosc... ach, gdyby wszyscy lekarze tacy byli... :)

Polecam tego lekarza.Lekarz bardzo miły i uprzejmy ma podejście do dzieci.

Polecam tego lekarza.Lekarz bardzo miły i uprzejmy ma podejście do dzieci.

Lekarz cierpliwy, kompetentny i godny polecenia. Poświeca duzo czasu małemu pacjentowi odpowiadając na każde pytanie rodziców w sposób wyczerpujący. Jest fantastycznym specjalistą i wielkim człowiekiem.

wspaniala lekarka o wielkim sercu i zrozumieniu dla spanikowanych rodzicow

wspaniala lekarka o wielkim sercu i zrozumieniu dla spanikowanych rodzicow

Obyśmy mieli więcej takich lekarzy.W każdej sytuacji można liczyć na panią Dr.Lęcznar.Moja mała córeczka jest pod stałą kontrolą u pani Dr.i zawsze jak mam problem dotyczący zdrowia mojej malutkiej mogę na nią liczyć.Obecnie moja córeczka jest chora lekarz zbyt pochopnie podjął decyzje było to skierowanie do szpitala po skontaktowaniu się z panią Dr.Lęcznar drogą telefoniczną poprosiłam o poradę.Obeszło się bez hospitalizacji.Moja malutka wraca do zdrowia w warunkach domowych.

Lekarz godny polecenia pod każdym względem.

Lekarz godny polecenia pod każdym względem.