lekarz Bożena Łobacz

Psychiatra

1,8
1,6
1,5

Lekarka jest nieprofesjonalna, jak możecie wyobrazić sobie najgorsze wsparcie psychiczne to właśnie ona. Odradzam!!

Straszny człowiek - skrytykowała całe dotychczasowe leczenie u innego lekarza mówiąc że to moja wina, nie szczędziła niemiłych komentarzy, powiedziała że mój okresowy brak chęci do pracy to nieuczciwość, poza tym od wejścia zła na mnie bo przyszedłem. Na szczęście wizyta się skończyła, mimo że 20 minut trwało jak wieczność. Nie polecam.

Pani doktor świetnie dobrała mi leki i dawkowanie. Od ponad roku czuję się jak nowonarodzony i funkcjonuję lepiej niż przed chorobą. Od 2016 roku nie miałem żadnych nawrotów choroby. Zdecydowanie POLECAM! Panią doktor. PS: W moim zawodzie pracuje się umysłowo i na wysokich obrotach (branża IT). Jak ktoś wymaga cudu od lekarza, to lepiej niech idzie do egzorcysty.

Okropny lekarz, lekarz wpisuje w kartę pacjenta co innego niż mówi, w moim przypadku wmawia mi chorobę której nie mam i muszę brać leki. Ta kobieta jest bardzo zła na pacjenta gdy próbuję udowodnić że wobec niego postawiona została błędna diagnoza, twierdzi tylko tym że w życiu dużo widziała i nie należy jej pouczać. W celu diagnostyki choroby nie kieruje na dalsze badania wg niej osoba chorą powinna brać leki. Odradzam tego lekarza!!!

odradzam, wyszedłem z płaczem z gabinetu, absurdalna zniewaga pacjenta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fatalny lekarz, zero kompetencji, kpi z problemów ludzi, zero jakiejkolwiek empatii, jedna wielka katastrofa

trafiłam do niej przypadkiem powiedziałam ze boje się jeździć autobusem bo boje się ludzi to ta odpowiedziała ze to jest przecież nienormalne i jaki ja mam sobie zamiar w życiu poradzić

trafiłam do niej przypadkiem

wyśmiewała mój problem, byłam pierwszy raz u psychiatry i strasznie się stresowałam, a Pani „lekarz” tego nie zauważyła i się na mnie wydarła ze nie potrafię odpowiedzieć na jej pytanie jakim było „stan cywilny?”

Pani doktor krzyczy po co do niej sie przyszlo czego od niej chce ogolnie wpedza czlowieka w jeszcze wieksze poczucie winy uwazam ze przerywanie leczenia izolacja od ludzi problem z praca czesto wspolwystepują przy chorobach a pani doktor sugerujac lenistwo "wbija gwozdz do trumny"

Niekompetentna, jasnowidzka ,Mówi co innego a robi co innego w niewłaściwym celu . Zamiast mi pomóc bardzo pogorszyła moje zdrowie .