lekarz Bożena Łobacz

Psychiatra

1,8
1,6
1,5

Poszłam do tej pani, bo akurat nie było można do innego lekarza a pilnie potrzebowałam pomocy. Lekarka potraktowała mnie jak przedmiot, krzyczała ze jak mam jakieś leki to po co przyszłam i co chcę od niej . Była zdenerwowana przez co mnie tez udzieliły się nerwy, nie wiedziałam czy mam wyjść czy zostać. Pretensjonalna , zero empatii. W końcu się popłakałam i wyszłam i tyle było wizyty u lekarza. Aktualnie szukam kolejnego lekarza.

Okropny człowiek i taki sam lekarz. Tak jak już wcześniej ktoś napisał - zero empatii, protekcjonalne traktowanie ludzi. Nigdy więcej do tej pani

To bardzo nieludzka lekarka. Mam wrażenie, że nie traktuje pacjenta z należytym szacunkiem. Najwyżej stawia siebie i swoje rzekome kompetencje. Przepisuje diagnozę z poprzednich wizyt. Najchętniej wszystkich pozamykałaby w szpitalu. TRAGEDIA! Omijać szerokim łukiem.

Totalne ignorowanie pacjenta co ma do powiedzenia po spojrzeniu w dokumenty i zadaniu dosłownie czterech pytań nie wszystkich zresztą związanych z tematem badania wystawia diagnozę !!!! Ludzie JASNOWIDZKA !!!!

bardzo dobry lekarz Polecam ze względu na to,że lecząc się dłuższy czas u niej nie mam żadnych dolegliwości,które by mi utrudniały życie a jest wręcz przeciwnie.

bardzo dobry lekarz

Fatalny lekarz - zero empatii dla chorych!!!!!

Fatalny lekarz - zero empatii dla chorych!!!!!

Tej kobiety autentycznie boją się pacjenci-jest okropna,kto zdążył poznać-ten sam dobrze wie...(i jeszcze trzyma w tym piekle-7-oddział Lublin , tak średnio ze trzy miesiące)Powinna zostać weterynarzem - a nie zajmować sie opieką,nad chorymi ludżmi.