lekarz Bożena Miller-Kowal

Pani Doktor Bożena Miller Kowal jest wspaniałym ginekologiem jednak mam pewne zastrzeżenie ma za drogie wizyty ponieważ za receptę u Pani Doktor płaci się 20zł a po 2nie przyjeżdza do porodu. To tyle.

Wspaniała lekarka.Polecam wszystkim kobietom.Cała ciąże prowadziłam u Pani doktor dojeżdzając ponad 40 km.Moj synek urodzil się w szpitalu w Skarżysku pod opieka i nadzorem Pani doktor.Bardzo delikatna i uczciwa lekarka

BARDZO MIŁA PANI DOKTOR I DOBRA.CIAŻE PRZEPROWADZIŁA WSPANIALE I PORÓD TEŻ.INDYWIDUALNE PODEJSCIE DO PACJENTA.SZCZERZE POLECAM PANIA DOKTOR I POZDRAWIAM.

pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem tylko wydaje mi się że wizyta za dużo kosztuje gdyż nie ma odpowiedniego sprzętu jest tylko usg i okropnie wyglądajacy fotel, ale pani doktor jest naprawde w porządku

Koszt wizyty obejmuje badanie+usg. Naprawdę lekarz z powołania. Przyjmuje do ostatniego Pacjenta-nawet do bardzo późnych godzin wieczornych.

Bardzo miła Pani, a przedewszystkim bardzo delikatna .Ja osobiście jestem bardzo zadowolona. No może te poślizgi w czasie są uciążliwe ale jak lekarz dobry to pacjentów ma dużo :)

Polecam Panią Dr sympatyczna, miła. Poprowadziła moją ciążę, zawsze miałam usg, bezproblemowa. Faktycznie trochę trzeba poczekać przed wizytą bo zawsze poślizg, ale ogólnie jest ok.

bardzo mila pani doktor, wzbudza zaufanie, niestety drogo i jest spory poslizg. polecam bardzo.