Ginekolog Skarżysko-Kamienna

lekarz Marcin Lewandowski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Dział Ginekologii i Położnictwa Szpital w Skarżysku-Kamiennej

26-110 Skarżysko-Kamienna

Po pierwszej wyzycie - bardzo miły, profesjonalny i konkretny lekarz. Odpowiada na wszystkie pytania, upewnia się czy wszystko jest jasne. Nie pośpiesza, nie pogania pacjenta, a przy tym jest bardzo miły, uprzejmy. Godny polecenia.

Opinia dodana przez: Oli

Gabinet Lekarski, Skarżysko-Kamienna
ul. Wileńska 18
26-110 Skarżysko-Kamienna

Pani doktor najlepsza chodziłam z 2 ciazami i z 3 tez będę chodzić miła bardzo fajna doktorka polecam jak najbardziej

Opinia dodana przez: Kinga Woźniak

Łowiecka 22a
26-110 Skarżysko-Kamienna

Za całą wizytę z USG i cytologią tylko 90 zł. Miły. Dobry fachowiec. Poświęca bardzo dużo czasu pacjentce. Jestem bardzo zadowolona . Moje znajome podobnie.

Gabinet Lekarski
Zielna 18
26-110 Skarżysko-Kamienna

Najlepszy lekarz interesuje sie pacjentką podczas szpitalnych wizyt uprzejmy z poczuciem humoru polecam paniom ktore bezskutecznie staraja sie o dzidziusia ten lekarz napewno wam pomoze tak jak mi i moim znajomym jestesmy szczesliwymi mamusiami wszystko dzieki lekarzowi Urbaczce WIELKI POZYTYW DLA LEKARZA

Opinia dodana przez: Natalia

pl. Floriański 3
26-110 Skarżysko-Kamienna

Pragne podziekowac Pani Doktor za uratowanie mojego synka. Mimo iz, nie byla moim ginekologiem prowadzacym, w szpitalu jako jedyna wykazala sie najzyzszej jakosci specjalista a przedewszystkim "czlowiekiem", serce mojego nienarodzonego synka wstrzymalo sie 3 krotnie wciagu 10 h, "doktorzy" na dyzurach jak pan Urbaczka- nadwyraz oblesny i zle wychowany szowinista i pan ordynator (2003 rok) ktory to wziol od meza 2000 zl za szczegolna opieke nad rozwiazaniem mojej ciazy okazali sie ... nie chce uzyc w tym miejscu epitetow ktorymi to powinnam ich okreslic. Chcialabym podsumowac, iz Pani Doktor Miller- Kowal to nie tylko Wielki Specjalista, ale przedewszystkim wspaniala osoba ktora wziela sobie do serca wartosc zycia nienarodzonych dzieci i ktora traktuje pacjentki z szacunkiem i troska ktorych to szukamy zwracajac sie do lekarzy. Bardzo Pani dziekuje, dzieki Pani moge podziwiac co dzien jak wspanialy jest moj syn i cieszyc sie rodzicielstwem!

lekarz Urszula Marzec

USG ginekologiczne, USG

Skarżysko-Kamienna

Uprzejma i miła Pani doktor. Prowadziła 2 poprzednie ciąże i trzecią też prowadzi. Może wizyta nie trwa długo i jest trochę drogo, ale wydaje mi się że zdrowie dziecka jest cenniejsze. Ogólnie polecam☺

lekarz Stanisław Baka

Ginekolog położnik, Ginekolog

pl. Floriański 3
26-110 Skarżysko-Kamienna

Ja zdecydowanie polecam doktora. Prowadzil moja pierwsza ciaze i bylam zestresowana a po wizycie u niego czulam sie uspokojona. Z racji tego ze na wszystkie wizyty chodzilam z mezem to wszystko tlumaczyl i opowiadal. Jest oaza spokoju. Ja zdecydowanie polecam i nie wyobrazam sobie innego lekarza do ktorego mialabym chodzic.

Gabinet Okulistyczny
Powstańców Warszawy 5, Skarżysko-Kamienna
26-110 Skarżysko-Kamienna

Nie polecam tego lekarza. Zamiast wyleczyć mnie z infekcji zrobił ze mnie królika doświadczalnego.

Skarżysko-Kamienna

lekarz Tomasz Nowak