lekarz Jacek Urbaczka

Ginekolog

Najlepszy lekarz interesuje sie pacjentką podczas szpitalnych wizyt uprzejmy z poczuciem humoru polecam paniom ktore bezskutecznie staraja sie o dzidziusia ten lekarz napewno wam pomoze tak jak mi i moim znajomym jestesmy szczesliwymi mamusiami wszystko dzieki lekarzowi Urbaczce WIELKI POZYTYW DLA LEKARZA

Czytając ostatni komentarz postanowiłam zabrać głos. Jestem nie tylko pacjentką Pana doktora, ale i mam przyjemność z Nim pracować w jednym szpitalu. To jedyny kompetentny lekarz na tym oddziale, zna się doskonale na tym, co robi i chyba nigdy się nie myli. Faktycznie można odnieść początkowo wrażenie, że jest zarozumiały, zbyt pewny siebie, sama tak myślałam. Szybko zobaczyłam jak bardzo się mylę jest po prostu konkretny i kompetentny. Polecam wszystkim kobietom, które potrzebują pomocy w chorobie czy w trakcie trudnego porodu. Wszystkie panie, które chcą słuchać bajek o rzekomej chorobie i jak to cudownie zostały wyleczone, gdy faktycznie były zdrowe odsyłam do jego „kolegów i koleżanek”.

Doktor prowadzil moja ciąże,urodziłam dwa misiące temu,zdecydowałam się ze względu na pozytywne opinie znajomych,jednak nie spełnił moich oczekiwań jako lekarz,wizyty były krótkie,"odwalone",nigdy nie dostałam żadnego zdjęcia z Usg,w szpitalu nie odczułam w żaden sposób,że to "Mój Lekarz",nie zaglądał,nie spytał o samopoczucie oprócz obchodów oczywiście,za to bezinteresownie w ciągu dnia zachodzili do nas Dr.Lewandowski J.i M..pytając jak się czujemy.Na którejś z ostatnich wizyt prywatnych zapytałam ile warzy moje dziecko,to odpowiedział,że musiałby teraz wszystko mierzyć,żeby wyszła waga ale "napewno ok 3kg.." No to przepraszam bardzo!..:/ Tyle to i ja wiem.. A jak poszlam juz do szpitala,i mialam USG to pani doktor pyta,ile warzyło dziecko na ostatniej wizycie,i jakie było jej zdziwienie,że nie wiem,gdyz ostatnią wagę dziecka miałam podaną w 30tyg..Doktor jest moim zdaniem przereklamowany.Nie tego oczekiwałam od Niego,jako od swojego lekarza prowadzącego...

Bardzo doby lekarz Polecam. Czy ktoś wie czy Pan dr pracuje jeszcze w szpitalu w Skarżysku?

Trafiłam do szpitala będąc pacjentką niepracującej tam lekarki. Byłam przekonywana, że nie powinnam się tam leczyć. Pan doktor zajął się mną zupełnie bezinteresownie i profesjonalnie. Dzięki niemu operacja i pobyt w szpitalu nie pozostaną niemiłym wspomnieniem. Pozdrawiam Pana i do zobaczenia.

Polecam każdemu-uprzejmy,kompetentny,do tego wesoły.Spełnił moje oczekiwania w 100%.Prowadził moją drugą ciążę i byłam bardzo zadowolona z przebiegu wizyt.Jedyny mankament to cena!

Jest bardzo fajnym lekarzem.Zawsze wytłumaczy o co chodzi i opiekuje się pacjentką.W szpitalu pyta jak się czuję.Zawsze uśmiechnięty

Ten lekarz nie ma w ogóle podejścia do pacjentki. Kiedy byłam w szpitalu na badaniach hormonalnych potraktował mnie z góry i całkowicie zlekceważył moje problemy. Mało tego wyśmiał mnie przy innym lekarzu w pokoju lekarskim i stwierdził, ze jestem przewrażliwiona i że nie powinnam mu głowy zawracać głupotami. Lekarz, który nie ma poszanowania dla spraw pacjentki oraz ignoruje jej problemy zdrowotne jest zwyczajnie nieprofesjonalny. Opinie, dotyczące jego dobrego podejścia do pacjentki, to jakieś nieporozumienie.

Polecam dr Jacka Urbaczkę,super lekarz i dobry specjalista.Koszt wizyty z badaniem cytologicznym.

Pozdrawiam Pana Jacka :) choć małe zastrzeżenie bym miała to kolejna ciąże tez bym zawirzyla jemu