lekarz Jacek Urbaczka

Polecam każdemu-uprzejmy,kompetentny,do tego wesoły.Spełnił moje oczekiwania w 100%.Prowadził moją drugą ciążę i byłam bardzo zadowolona z przebiegu wizyt.Jedyny mankament to cena!

Pozdrawiam Pana Jacka :) choć małe zastrzeżenie bym miała to kolejna ciąże tez bym zawirzyla jemu

Miły lekarz,ale podchodzi do pacjennta raczej jak do klijenta-szybko obsłużyć i do następnego 100zł.Prowadził całą mą ciążę,wszystko było ok.ale w szpitalu nawet się mną nic nie zainteresował-jakbym była mu zupełnie obca.Podliczjąc me wizyty,to stratny raczej nie był,a mimo to doktor Lewandowski Marcin zupełnie mi obcy podszedł do mnie profesjonalnie i tak jakbym to po swoim lekarzu oczekiwała.Raczej już nie skorzystam z usług tego lekarza.

Lekarz miły, uprzejmy w zależności od humoru!!!!!!!Nie zawsze spełnia moje oczekiwania oraz życzenia, np. wykonanie USG!!!!!!

Trafiłam do szpitala będąc pacjentką niepracującej tam lekarki. Byłam przekonywana, że nie powinnam się tam leczyć. Pan doktor zajął się mną zupełnie bezinteresownie i profesjonalnie. Dzięki niemu operacja i pobyt w szpitalu nie pozostaną niemiłym wspomnieniem. Pozdrawiam Pana i do zobaczenia.

Prowadził moją ciążę prywatnie,miał być przy porodzie, lecz niestety w dniu mojego porodu stwierdził że musi wziąć urlop.

Kompetentny lekarz, z właściwym podejściem do pacjentki. Polecam!

Kompetentny lekarz, z właściwym podejściem do pacjentki. Polecam!

bardzo sympatyczny pan doktor gorąco polecam ma świetne podejście do pacjentek

bardzo sympatyczny pan doktor gorąco polecam ma świetne podejście do pacjentek

Miły, sympatyczny, kompetentny lekarz. Doskonały specjalista. Polecam naprawdę warto.

Bardzo dobry lekarz, miły i sympatyczny. Gorąco polecam!!!!

Bardzo dobry lekarz, miły i sympatyczny. Gorąco polecam!!!!