dr Bożena Nowocień

3,5
3,5
3,1
3,3

Szczerze polecam panią doktor ! Bardzo dożo czasu i uwagi poświęca dla pacjenta wywiad był kompleksowy, bardzo duża chęć pomocy Polecam wszystkim, w ciągu miesiąca byłam u kilku lekarzy ale to pani doktor rozwiązała mój ogromny problem zdrowotny.

Polecam panią doktor wszystkim, którzy borykają się z ciężką alergią. Ja od kilku tak nie mogłam znaleźć kompetentnego alergologa. Kiedy trafiłam do pani doktor wysłuchała mnie bardzo dokładnie i poświęciła tyle czasu ile trzeba na wytłumaczenie mojego przypadku. Przecież PO TO WŁAŚNIE chodzi się do doktora, prawda? Nie na pogaduszki i prywatne rozmowy, a wyjaśnienie problemu i PLAN leczenia! To wszystko otrzymałam od pani doktor i zaczynam leczenie właśnie u niej. Bardzo kompleksowo podchodeszła do mojej choroby i od razu w kilku zdaniach bardzo rzeczowo odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Czego chcieć więcej??? Zdecydowanie polecam.

Na pewno kompetentna, w szpitalu nie ma czasu na pogaduszki, policzcie ilu ma pacjentów i popatrzcie na czas jaki może poświęcić, leczenie prowadzone w sposób bardzo kompetentny, żeby dokładniej wszystkiego się dowiedzieć i porozmawiać, wtedy zapisuję się na wizytę prywatną. Tam wszystko mi wytłumaczyła.

Bardzo polecam Pania doktor, to bardzo dobry specjalista.

Bardzo polecam Pania doktor, to bardzo dobry specjalista.

PODMIOTOWA I NIE MIŁA !!!!!!!!!!!!!! POTRAKTOWAŁA MNIE JAK SMIECIA NIE MA SZACUNKU DO LUDZI

Bardzo nie miła, szkoda nerwów i zdrowia na wizytę.

Bardzo nie miła, szkoda nerwów i zdrowia na wizytę.

Byłam w tym szpitalu, doświadczyłam sama opiekę i troskę Pani dr Nowocień. Nie byłam zachwycona

niejednokrotnie leczyłem się u pani doktor.Żałuję tego bardzo,gdyż traktowany byłem jako zło konieczne .Pani Nowocień jest nie sympatyczną osobą,u niej liczą się pacjenci prywatni,a reszta tylko psuje humor pani doktor,zdecydowanie odradzam.