dr Bożena Nowocień

Alergolog, Pulmonolog

2,1

Polecam panią doktor wszystkim, którzy borykają się z ciężką alergią. Ja od kilku tak nie mogłam znaleźć kompetentnego alergologa. Kiedy trafiłam do pani doktor wysłuchała mnie bardzo dokładnie i poświęciła tyle czasu ile trzeba na wytłumaczenie mojego przypadku. Przecież PO TO WŁAŚNIE chodzi się do doktora, prawda? Nie na pogaduszki i prywatne rozmowy, a wyjaśnienie problemu i PLAN leczenia! To wszystko otrzymałam od pani doktor i zaczynam leczenie właśnie u niej. Bardzo kompleksowo podchodeszła do mojej choroby i od razu w kilku zdaniach bardzo rzeczowo odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Czego chcieć więcej??? Zdecydowanie polecam.

Bardzo nie miła, szkoda nerwów i zdrowia na wizytę.

Bardzo nie miła, szkoda nerwów i zdrowia na wizytę.

Na pewno kompetentna, w szpitalu nie ma czasu na pogaduszki, policzcie ilu ma pacjentów i popatrzcie na czas jaki może poświęcić, leczenie prowadzone w sposób bardzo kompetentny, żeby dokładniej wszystkiego się dowiedzieć i porozmawiać, wtedy zapisuję się na wizytę prywatną. Tam wszystko mi wytłumaczyła.

PODMIOTOWA I NIE MIŁA !!!!!!!!!!!!!! POTRAKTOWAŁA MNIE JAK SMIECIA NIE MA SZACUNKU DO LUDZI

Byłam w tym szpitalu, doświadczyłam sama opiekę i troskę Pani dr Nowocień. Nie byłam zachwycona

niejednokrotnie leczyłem się u pani doktor.Żałuję tego bardzo,gdyż traktowany byłem jako zło konieczne .Pani Nowocień jest nie sympatyczną osobą,u niej liczą się pacjenci prywatni,a reszta tylko psuje humor pani doktor,zdecydowanie odradzam.

Bardzo polecam Pania doktor, to bardzo dobry specjalista.

Bardzo polecam Pania doktor, to bardzo dobry specjalista.