lek. med. Bożena Nowowiejskalek. med. Bożena Nowowiejska - zdjęcie profilowe

lek. med. Bożena Nowowiejska

Internista, Diabetolog

Jestem specjalistą chorób wewnętrznych I i II stopnia oraz specjalistą diabetologiem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Cukrzyca jest współczesną ...

Jestem specjalistą chorób wewnętrznych I i II stopnia oraz specjalistą diabetologiem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Cukrzyca jest współczesną chorobą cywilizacyjną, która dotyka 7% społeczeństwa, w tym coraz więcej młodych ludzi. Cukrzyca nieleczona może prowadzić do poważnych zdrowotnych konsekwencji. Dlatego też, wykorzystując moje wieloletnie dosiadczenie w zawodzie lekarza wiem, jak ważne jest indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Przyjmuję pacjentów w moich gabinetach:
- w Warszawie przy ulicy Alpejskiej 4, (tel. 730727088)
- w Sosnowcu przy ul. Pustej 15 (tel. 503 082 991)
- w Dąbrowie Górniczej przy ul. Żeromskiego (503 082 991)

Przyjmuję od poniedziałku do piątku po uprzednim ustaleniu telefonicznym.

Przed przyjściem do Pani Doktor słyszałem o niej wiele dobrego i wizyta w najwyższym stopniu spełniła moje oczekiwania. Doktor Nowowiejska jest osobą bardzo kompetentną i o niezwykłej kulturze osobistej. Każdy z pacjentów traktowany jest indywidualnie i bardzo rzeczowo, co wzbudziło od razu moje zaufanie. Zdecydowanie polecam!

Co prawda chorobę zdiagnozowałam sobie sama i po uzyskaniu skierowania do diabetologa trafiłam do Pani Dr (przychodnia na Adamieckiego w DG.).Pełen profesjonalizm!Pod jej nadzorem schudłam 33 kg. Odpowiednia dieta i leczenie dały efekt.Lekarza oceniam b. pozytywnie.

Po wcześniejszym leczeniu u 2 innych diabetologów dowiedziałem się właśnie o Pani doktor. Leczenie po ustaleniu odpowiedniej diagnozy doprowadziło do ustabilizowania stanu cukru i nie jestem narażony na potencjalne konsekwencje wynikające z nagłego podniesienia się poziomu cukru. Wcześniej przez 6 lat przepisywano mi niewłaściwe lekarstwa.