lekarz Bożena Płatuska

1,8
1,7

Cenię lekarzy tzw. konkretnych i taką jest dr Platuska. Może i nie roztkliwia się ona nad cierpieniami pacjenta, ale to nie jest jej obowiązek. Ja przychodzę do lekarza po pomoc medyczną i taką zawsze od tej Lekarki otrzymuję. Rzetelną, fachową i adekwatną do schorzenia.

To wszystko prawda co jest napisane poniżej.Pani doktor nie chce zlecać podstawowych badań typu mocz ,Ob Crp i inne.Zawsze się śpieszy .

Calkowity brak empatii do pacjenta, nie pozdrawiam. Jak to możliwe, że ten człowiek jest lekarzem...

Bardzo zła nie zleca badań przez co mój ojciec zmarł jak powiedzieli mi lekarze w szpitalu

nie polecam .Ta pani jest nieuprzejma i niekompetentna.

nie polecam .Ta pani jest nieuprzejma i niekompetentna.

pani doktor nie spelnia moich oczekiwan nie zawsze jest uprzejma ,malo czasu poswieca pacjentowi i jego chorobom rzadko tlumaczy chorobe i jej leczenie nie polecam znajomym