To ze lekarz jest mily i stara sie byc uprzejmy to nie wszystko. Leki przepisuje i leczy tak jak reszta czyli tak sobie. Wielkie zachwyty nad tym, ze ktos jest uprzejmy i nic wiecej. Nie ma mowy o fachowosci. Na dodatek z tego samego komputera powtarzaja sie wpisy na maksa - same 5. Pani doktor sama sobie pisze?

Lekarz z powołania! Leczę się u Pani dr od ponad dwóch lat. Wyprowadziła mnie z ciężkiego stanu, szybko i trafnie stawiając diagnozę, czego nie udało się innym lekarzom. Bardzo zaangażowana w swoją pracę, kompetentna, a do tego ciepła i z dużym poczuciem humoru. Można liczyć na jej pomoc telefoniczną, jeśli nie ma się umówionej wizyty.

Jest bardzo kompetentna.Leczę się u tej lekarki kilkanaście lat i nie mam nawrotów choroby.Jest miła i nie spotkałam pacjenta,który żle oceniałby ją jako lekarza. wieloletni pacjent

wieloletni pacjent

wspanialy lekarz lecze sie od lat u dr Poblockiej nie zbywa pocjetow jest kompetentna mila ,jest po prostu bardzo dobrym lekarzem. Polecam Mirka

Pani dr Pobłocka jest po prostu lekarzem z powołania. zawsze ma czas, jest kompetentna, miła i jak trzeba wymagająca

Kompetentny specjalista i wspaniały człowiek. Wzbudza zaufanie, zawsze znajdzie czas na rozmowę z pacjentem, nigdy nie odmówi pomocy, wyjaśni każdą wątpliwość dotyczącą choroby. Bardzo uprzejma, mająca poczucie humoru i w 100% spełniająca moje oczekiwania. Szczerze polecam.

Leczę się u pani doktor od ponad roku, widzę zdecydowaną poprawę swojego stanu zdrowia. Jest to lekarz kompetentny, dodatkowo bardzo ciepła, cierpliwa osoba z ogromnym poczuciem humoru. Najlepszy reumatolog, na jakiego trafiłam!

Wspaniały specjalista, a przede wszystkim CZŁOWIEK. Bardzo trafnie zostałam zdiagnozowana. Pani Doktor prowadzi mnie od 4 lat. Bardzo godna zaufania, polecam jako doskonałego reumatologa, co w naszym klimacie nie jest bez znaczenia.

PANI DR BOŻENA POBŁOCKA JEST PO PROSTU LEKARZEM Z POWOŁANIA

PANI DR BOŻENA POBŁOCKA JEST PO PROSTU LEKARZEM Z POWOŁANIA

Bardzo dobry lekarz z dużą praktyką szpitalną.Jako człowiek,godna zaufania osoba z dużym zaangażowaniem lecząca chorych.Polecać,pani doktor nie potrzeba gdyż znana jest pacjentom z WZR w Sopocie z wielkiego zaangażowania,nienagannej opieki nad pacjentami i ogromnego poczucia humoru - a to chorym jest bardzo potrzebne.