lekarz Bożena Pobłocka

Reumatolog, Internista

Kompetentny specjalista i wspaniały człowiek. Wzbudza zaufanie, zawsze znajdzie czas na rozmowę z pacjentem, nigdy nie odmówi pomocy, wyjaśni każdą wątpliwość dotyczącą choroby. Bardzo uprzejma, mająca poczucie humoru i w 100% spełniająca moje oczekiwania. Szczerze polecam.

Wspaniały specjalista, a przede wszystkim CZŁOWIEK. Bardzo trafnie zostałam zdiagnozowana. Pani Doktor prowadzi mnie od 4 lat. Bardzo godna zaufania, polecam jako doskonałego reumatologa, co w naszym klimacie nie jest bez znaczenia.

Lekarz z powołania! Leczę się u Pani dr od ponad dwóch lat. Wyprowadziła mnie z ciężkiego stanu, szybko i trafnie stawiając diagnozę, czego nie udało się innym lekarzom. Bardzo zaangażowana w swoją pracę, kompetentna, a do tego ciepła i z dużym poczuciem humoru. Można liczyć na jej pomoc telefoniczną, jeśli nie ma się umówionej wizyty.

Leczę się u pani doktor od ponad roku, widzę zdecydowaną poprawę swojego stanu zdrowia. Jest to lekarz kompetentny, dodatkowo bardzo ciepła, cierpliwa osoba z ogromnym poczuciem humoru. Najlepszy reumatolog, na jakiego trafiłam!

Bardzo dobry lekarz. Leczę sie już ponad 10 lat i jestem bardzo zadowolona z ukierunkowania leczenia, podejścia do pacjenta.

Bardzo dobry lekarz z dużą praktyką szpitalną.Jako człowiek,godna zaufania osoba z dużym zaangażowaniem lecząca chorych.Polecać,pani doktor nie potrzeba gdyż znana jest pacjentom z WZR w Sopocie z wielkiego zaangażowania,nienagannej opieki nad pacjentami i ogromnego poczucia humoru - a to chorym jest bardzo potrzebne.

Super pani doktor! Wesoła, uprzejma, z poczuciem humoru. Podchodzi do pacjenta indywidualnie.