Bożena Poteraj-Kubicka

Mojego synka wyciągnęła z ciężkiej sepsy, a córeczka idąc na wizytę przesyła pani doktor buziaczki. Polecam!! kompetentna i rzeczowa, bardzo dokładnie bada dziecko i zwraca uwagę niemal na wszystko.

Na prawdę lekarz godny polecenia,żaden lekarz nie przebadał mi tak dziecka jak dr.Bożena Poteraj-Kubicka,poświęca dużo czasu i wytłumaczy wszystko bardzo dokładnie POLECAM!

super pediatra, poświęca dużo czasu rodzicom i dziecku, wizyta trwa zazwyczaj godzinę. Dziecko jest dokladnie przebadane:uszy, nos, gardlo, brzuszek itp. Na zakończenie wizyty rodzice otrzymują dokladną rozpiskę sposobu podawania leków.Pediatra godna polecenia.

super lekarz, dostępny przez wszystkie dni tygodnia, można poradzić się telefonicznie, wizyta kompleksowa wykraczająca poza zgłaszane dolegliwości.

na prawdę godna polecenia.ma duże doświadczenie stosuje nowoczesne metody, bardzo miła i sympatyczna.

Świetny specjalista polecam wszystkim

Świetny specjalista polecam wszystkim