lekarz Bożena Śmietana-Skiba

1,2
2,2
2,4
1,8

Zapisałam mamę na wizytę do Pani doktor. Coś mnie tknęło żeby poczytać opinie na jej temat. Niestety opinie nie zachęciły mnie żeby mamę zawieźć do tej Pani. Zadzwoniłam i przeprosiłam że niestety mama rezygnuje z wizyty. Pani przy letefonie od razu się wyłączyła , nie podziękowała za informacje, ani nie pożegnała się. Obrażona ? Jak tak to nie wiem za co.

Brak profesjonalizmu i empatii!!!! Człowiek niegodny polecenia. Brak wiedzy medycznej!!! Nieradzący sobie w trudniejszej sytuacji medycznej. Schorzenie odbiegające od klasycznego opisu podręcznikowego niemożliwe do leczenia!!! Pani doktor nie radząc sobie z pacjentem wypisuje go w stanie przed agonalnym ze szpitala ze skierowaniem do kolejnego! Na pytanie co mamy teraz zrobić odpowiada,że ona sama tak właściwie nie wie.. Pacjent przez 2 mc leczony na gruźlicę,której de facto nie miał!

Jeżeli kiedykolwiek traficie na jej oddzial na którym jest ordynatorem to uciekajcie bo wyjdziecie nogami do przodu. Jest zwykłym konowałem który w gorszych przypadkach ńie wie co zrobić. Jest niemiła, opryskliwa i jej wiedza jest mniejsza niż moja . Oddzial którym kieruje ma takie same standardy pracy jak i ona . Wszystkie są tam takie same .

moja babcia była u tej lekarki w wojewódzkim szpitalu chorób płuc Wodzisław śląski ze skierowaniem od lekarza rodzinnego , babcia źle się czuje wiele chorób , lekarka wypisała odmowną kartę (brak przyjęcia na odział ) PRZEPISAŁA LEKI OBNIŻAJĄCE CIŚNIENIE !! a babcia od 2 tyg ma bardzo niskie ciśnienie !! żenada .. babcia w domu się przyznała że dała jej jeszcze w łapę .. brak słów.. nie polecam!!!!

Każdemu, kto dostanie się na oddział tej Pani polecam szybką ucieczkę. Niekompetentna, nie udzielająca pacjentowi żadnych informacji na temat jego stanu zdrowia i podjętego leczenia. "Leczy choroby", których nie ma, podczas gdy pacjent jest coraz słabszy i pogrążający się w prawdziwej chorobie. Jednym słowem : UMIERALNIA.