Internista Jastrzębie-Zdrój

lekarz Zbigniew Mężyk

Internista, Endokrynolog

Kaszubska 7 lok. 63
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Pan Dr. Mężyk został mi polecony przez moją starsza sąsiadkę, która żyje z Hashimoto. Opisała mi Pana Doktora jako lekarza kompetentnego, dokładnego i dedykowanego dla pacjenta. Spędziłem wiec dużo czasu czytając stronę web przychodni PROFIMED i z niecierpliwością czekałem na rozmowę z Panem Doktorem. Bo zależy od tego życie mojej narzeczonej, która, kilka lat temu po wycięciu tarczycy w Hiszpanii, jest ze mną w Polsce i stara się dopasować do ...
Opinia dodana przez: Piotr S.

dr n. med. Wojciech Jacheć

Internista, Kardiolog

Uzdrowiskowa 33
43-230 Goczałkowice-Zdrój

Bardzo uprzejmy, ludzki lekarz, fachowiec przez duże F, godny zaufania specjalista, takich lekarzy więcej

lekarz Zbigniew Kuczera

44-335 Jastrzębie-Zdrój

Ze świecą szukać większego buca, kultura ukraińskiego chłopa .na szczęście nie musiałam sprawdzać jego kompetencji zawodowych.

lekarz Mirela Gibas-Kliś

Lekarz medycyny pracy, Internista

Dworcowa 1d (Medicus 2)
Jastrzębie-Zdrój

ta osoba przyjmuje w przychodni w krzyżowicach jako lekarz rodzinny bardzo arogancka zamiast pomóż człowiekowi to wysyła do lelarzy prywatnych mówiąc ze sie nie zna na danej chorobie choc to tylko ból pleców nie wypisze zwolnienia na czas dostania sie do specjalisty mówiąc ze ja to gów.. obchodzi nawet nie wypisze recepty obrażona lekarz=0
Opinia dodana przez: bolek

lekarz Ewa Świca-Kozielska

Reumatolog, Internista

NZOZ Salus sp. z o.o.
Wrocławska 12a
Jastrzębie-Zdrój

Niestety tak jak większość lekarzy teraz:
wywiad lekarski ograniczony do minimum
szybko pobierznie raczej olewająco
tłumaczenie choroby żadne
jaką chorobę pani dr stwierdziła dowiedziałam się tylko z karteczki jaką mi wręczyła
w zasadzie nie uzyskałam żadnej konkretnej porady jak sobie radzić z dręczącymi mi dolegliwościami

lekarz Tomasz Bednarek

Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ZDROWIE Sp. z o.o.
Łowicka 4
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Jestem pacjentem l. Bednarska i przyszedłem do przychodni po poradę była godzina 17. Źle się czułem i jak siedziałem w poczekalni to dowiedziałem się że l. Bednarek jest od 8 rano było mi głupio było widać że lekarz jest zmęczony ale udzielił mi fachowej opinii , cierpliwie odpowiadał na moje pytania ,gdy zapytałem czy nie jest zmęczony ciągłym przyjmowaniem ,uśmiechnął się tylko ,nigdy nie wypisz się od takiego lekarza.

lekarz Jadwiga Świtała

1 Maja 58
44-330 Jastrzębie-Zdrój

super lekarz od 3 lat nikt nie chciał się podjąć leczenia mnie a pani doktor tylko spojrzała i od razu wiedziała o co chodzi, bardzo miła i konkretna wszystko na spokojnie wyjaśnia nic do zarzucenia. I tacy powinni być wszyscy lekarze

lekarz Mariola Szendzielorz-Kubina

Polna 22
43-230 Goczałkowice-Zdrój

Nasz lekarz rodzinny. Ciagla opieka nad osobami starszymi, przewlekle chorymi. Konkretna, zainteresowana. Swietna diagnoza ratujaca zycie i skierowanie na SOR.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Tomasz Waluś

Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "ZDRÓJ" s.c.
ulica Kościuszki 1
44-330 Jastrzębie-Zdrój

Wspaniały lekarz miły potrafi dobrze leczyć leki potrafi tak dopasować że ustępuje dolegliwości już tego samego dnia lekarz bardzo dobry zaufania
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Bożena Śmietana-Skiba

Pulmonolog, Internista

Kaszubska 7 lok. 63
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Jeżeli kiedykolwiek traficie na jej oddzial na którym jest ordynatorem to uciekajcie bo wyjdziecie nogami do przodu. Jest zwykłym konowałem który w gorszych przypadkach ńie wie co zrobić. Jest niemiła, opryskliwa i jej wiedza jest mniejsza niż moja . Oddzial którym kieruje ma takie same standardy pracy jak i ona . Wszystkie są tam takie same .

Interniści w Jastrzębiu-Zdroju