Lekarze Internista Jastrzębie-Zdrój

lekarz Ewa Lechwar-Kołoczek

Lekarz medycyny pracy, Internista

Fundacja Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej w Jastrzębiu-Zdroju Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Górnicza 44
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Pani Ewa Lechwar Kołoczek jest bardzo dobrym lekarzem. Ma profesjonalne podejście do pacjenta, umiejętnie i cierpliwie wszystko tłumaczy. Ma bardzo dużą wiedzę, dokładnie analizuje wyniki leczenia. Jest miła i uprzejma w stosunku do pacjenta. Jak leczyć się to tylko u Pani doktor. Bardzo polecam. Ryszard Korzeniewski.
Opinia dodana przez: Ryszard Korzeniewski

lekarz Jadwiga Świtała

1 Maja 58
44-330 Jastrzębie-Zdrój

super lekarz od 3 lat nikt nie chciał się podjąć leczenia mnie a pani doktor tylko spojrzała i od razu wiedziała o co chodzi, bardzo miła i konkretna wszystko na spokojnie wyjaśnia nic do zarzucenia. I tacy powinni być wszyscy lekarze

lekarz Marzena Żelaźnicka

Szpital Specjalistyczny
al. Jana Pawła II 7
44-330 Jastrzębie-Zdrój

Pani Doktor jest bardzo sumienna ,dokładna i rzetelna.Miła w obyciu dla niej pacjent jest najważniejszy.Mógłbym się w niej zakochać.

lekarz Bożena Kowal-Łoboda

Jastrzębie-Zdrój

Lekarz godny polecenia . Poświęca każdemu pacjentowi tyle czasu ile tylko potrzeba , kompetentna, miła , cierpliwa
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Grzegorz Kołoczek

Niepubliczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medicus 99
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Naprawdę dobry lekarz, kompetentny, szeroka wiedza, umiejętność łączenia tej wiedzy w sposób przyczynowo - skutkowy, spokojny, opanowany. Polecam!
Opinia dodana przez: Małgosia

lekarz Dorota Pakuła

Internista, Diabetolog

Jastrzębie-Zdrój

Pani doktor jest przesympatyczną osobą zawsze uśmiechnięta życzliwa konkretna jako lekarz .Polecam z czystym sumieniem

lekarz Artur Chmiel

NWZOZ "Medicus 99"
44-330 Jastrzębie-Zdrój

Niezwykłe podejście do pacjenta. Pan Doktor jest sumienny i punktualny - poświęca dużo czasu na wykonanie niezbędnych badań, z uwagą słucha pacjenta, zachowuje pogodę ducha i empatię. Skrupulatnie również tłumaczy, na czym polegać będzie leczenie. W razie wątpliwości można liczyć na szybki kontakt telefoniczny i poradę. Dzięki Panu Doktorowi czuję, że są jeszcze lekarze z powołania, którym rzeczywiście zależy na zdrowiu pacjenta, a nie traktują go jedynie jak kolejny "przypadek ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Michał Jamrozik

Jastrzębie-Zdrój

Bardzo dobry lekarz , miły sympatyczny pomoże w kazdej chorobie zawsze dobrze doradzi takich lekarzy jak pan doktor Jamrozik trzeba więcej serdecznie pozdrawiam
Opinia dodana przez: Oskar sikora

lekarz Ewa Świca-Kozielska

Reumatolog, Internista

NZOZ Salus sp. z o.o.
Wrocławska 12a
Jastrzębie-Zdrój

Niestety tak jak większość lekarzy teraz: wywiad lekarski ograniczony do minimum szybko pobierznie raczej olewająco tłumaczenie choroby żadne jaką chorobę pani dr stwierdziła dowiedziałam się tylko z karteczki jaką mi wręczyła w zasadzie nie uzyskałam żadnej konkretnej porady jak sobie radzić z dręczącymi mi dolegliwościami

lekarz Tomasz Bednarek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ZDROWIE Sp. z o.o.
Łowicka 4
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Lekarz z powołania, zawsze ma czas, nawet po godzinach, nikt nie odejdzie bez porady. Wyleczył mnie z boreliozy, bardzo szybko wykrył chorobę. Najpierw jeździłem po specjalistach w Wodzisławiu Śl. w Cieszynie lecz bez efektów, zmarnowane trzy lata. Pan Bednarek wziął sprawę w swoje ręce i od dziesięciu lat mam spokój. Co roku robię kontrolne badania, jest ok.

lekarz Tomasz Waluś

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "ZDRÓJ" s.c.
ulica Kościuszki 1
44-330 Jastrzębie-Zdrój

Wspaniały lekarz miły potrafi dobrze leczyć leki potrafi tak dopasować że ustępuje dolegliwości już tego samego dnia lekarz bardzo dobry zaufania
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Bożenna Kasprzak

Dworcowa 1d (Medicus 2)
Jastrzębie-Zdrój

Jestem stałym pacjentem od ponad 10 lat. Zawsze mogę liczyć na uważne wysłuchanie i rzetelną diagnozę, bądź odpowiednie skierowanie na szczegółowe badana. Polecam.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Grzegorz Biolik

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

NWZOZ "Medicus 99"
44-330 Jastrzębie-Zdrój

Pan doktor poświęcił mi sporo czasu. Przeprowadził badania, wszystko wyjaśnił, pokierował. Mam zaufanie do jego kompetencji. Wizyta odbyła się w ramach NFZ. Czekałam na nią około 1,5 roku i to jedyny minus. Polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Romualda Suda

Dworcowa 1d (Medicus 2)
Jastrzębie-Zdrój

Profesjonalistka w każdym calu. Najlepsza lekarka jaką spotkałem w życiu. Poważnie podchodzi do pacjenta, analizując dokładnie jego dolegliwości. Nie cierpi pacjentów symulantów. Widziałem w poczekalni jak się zachowywali. Można w 100% polegać na jej diagnozie
Opinia dodana przez: WIESŁAW

lekarz Zbigniew Kuczera

44-335 Jastrzębie-Zdrój

Ze świecą szukać większego buca, kultura ukraińskiego chłopa .na szczęście nie musiałam sprawdzać jego kompetencji zawodowych.

lekarz Bożena Śmietana-Skiba

Pulmonolog, Internista

Kaszubska 7 lok. 63
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Zapisałam mamę na wizytę do Pani doktor. Coś mnie tknęło żeby poczytać opinie na jej temat. Niestety opinie nie zachęciły mnie żeby mamę zawieźć do tej Pani. Zadzwoniłam i przeprosiłam że niestety mama rezygnuje z wizyty. Pani przy letefonie od razu się wyłączyła , nie podziękowała za informacje, ani nie pożegnała się. Obrażona ? Jak tak to nie wiem za co.

lekarz Henryk Sobocik

Internista, Kardiolog

Wrocławska 20
44330 Jastrzębie-Zdrój

Najgorszy lekarz jakiego znam. Zdziwiłam się że w ogóle jest lekarzem. Nie słucha co się do niego mówi. Nawet nie patrzy na pacjenta. Pomimo ,że mam skierowanie na kolejną operację serca powiedział że jestem zdrowa i kontrola za rok. Jak wyszłam to nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać. Szkoda tych dziewięciu miesięcy oczekiwania na wizytę. Bardzo bardzo odradzam ,totalna porażka

lekarz Felicja Galus-Smołka

ulica Górnicza 1
44-330 Jastrzębie-Zdrój

Pani "lekarz" od siedmiu boleści. Przyjmuje pacjentów jakby to była jej kara. Po powierzchownym obejrzeniu mojego gardła (i tylko gardła) stwierdziła, że to zapalenie zatok, i w ramach terapii zaleciła wygrzanie zatok na słońcu po uprzednim zażyciu antybiotyku. Nikomu jej nie polecam, nawet największemu wrogowi.
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Bohdan Mikołajek