Internista Jastrzębie-Zdrój

1 Maja 58
44-330 Jastrzębie-Zdrój

super lekarz od 3 lat nikt nie chciał się podjąć leczenia mnie a pani doktor tylko spojrzała i od razu wiedziała o co chodzi, bardzo miła i konkretna wszystko na spokojnie wyjaśnia nic do zarzucenia. I tacy powinni być wszyscy lekarze

NWZOZ "Medicus 99"
ulica Dworcowa 1D
44-330 Jastrzębie-Zdrój

Niezwykłe podejście do pacjenta. Pan Doktor jest sumienny i punktualny - poświęca dużo czasu na wykonanie niezbędnych badań, z uwagą słucha pacjenta, zachowuje pogodę ducha i empatię. Skrupulatnie również tłumaczy, na czym polegać będzie leczenie. W razie wątpliwości można liczyć na szybki kontakt telefoniczny i poradę. Dzięki Panu Doktorowi czuję, że są jeszcze lekarze z powołania, którym rzeczywiście zależy na zdrowiu pacjenta, a nie traktują go jedynie jak kolejny "przypadek ...
Opinia dodana przez: Anna

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "ZDRÓJ" s.c.
ulica Kościuszki 1
44-330 Jastrzębie-Zdrój

Świetny jako lekarz i człowiek, z niezwykłym podejściem do pacjenta. W przystępny i rzeczowy sposób udziela informacji. Jednocześnie nie stwarza dystansu a swoim sposobem bycia sprawia że pacjent ma do Pana doktora zaufanie. To pierwszy lekarz o takiej pozytywnej Osobowości w Jastrzębiu.

Uzdrowiskowa 33
43-230 Goczałkowice-Zdrój

Byłam pacjentką Pani dr Matyszkiewicz w Poradni Reumatologicznej w Tychach.
ponad pięć lat, Niestety w ubiegłym roku Pani Doktor zmieniła miejsce zamieszkania .

Uważam ,że jest lekarzem z powołania., cierpliwa , ludzka, empatyczna, oddana ,przede wszystkim świetnym lekarzem. Byłam rozczarowana kiedy usłyszałam, " Pani dr Matyszkiewicz już nie przyjmuje " Polecam szczerze !
Chciałam zaznaczyć , że po raz pierwszy spotkałam tak znakomitego lekarza a leczę się ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

Szpital Specjalistyczny
al. Jana Pawła II 7
44-330 Jastrzębie-Zdrój

Pani Doktor jest bardzo sumienna ,dokładna i rzetelna.Miła w obyciu dla niej pacjent jest najważniejszy.Mógłbym się w niej zakochać.

Gabinet Urologiczny
Wielkopolska 2A
Jastrzębie-Zdrój

Lekarz godny polecenia . Poświęca każdemu pacjentowi tyle czasu ile tylko potrzeba , kompetentna, miła , cierpliwa
Opinia dodana przez: Elżbieta

Uzdrowiskowa 33
43-230 Goczałkowice-Zdrój

Bardzo uprzejmy, ludzki lekarz, fachowiec przez duże F, godny zaufania specjalista, takich lekarzy więcej

NZOZ Salus sp. z o.o.
Wrocławska 12a
Jastrzębie-Zdrój

Niestety tak jak większość lekarzy teraz:
wywiad lekarski ograniczony do minimum
szybko pobierznie raczej olewająco
tłumaczenie choroby żadne
jaką chorobę pani dr stwierdziła dowiedziałam się tylko z karteczki jaką mi wręczyła
w zasadzie nie uzyskałam żadnej konkretnej porady jak sobie radzić z dręczącymi mi dolegliwościami

Kaszubska 7 lok. 63
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Kompetentny lekarz godny zaufania. Tłumaczy rzeczowo i na temat. Moja chorobę zdiagnozował szybko a zastosowane leczenie w pełni mi pomogło . Polecam.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ZDROWIE Sp. z o.o.
Łowicka 4
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Jestem pacjentem l. Bednarska i przyszedłem do przychodni po poradę była godzina 17. Źle się czułem i jak siedziałem w poczekalni to dowiedziałem się że l. Bednarek jest od 8 rano było mi głupio było widać że lekarz jest zmęczony ale udzielił mi fachowej opinii , cierpliwie odpowiadał na moje pytania ,gdy zapytałem czy nie jest zmęczony ciągłym przyjmowaniem ,uśmiechnął się tylko ,nigdy nie wypisz się od takiego lekarza.

Interniści w Jastrzębiu-Zdroju