lekarz Tomasz Bednarek

Lekarz z powołania, zawsze ma czas, nawet po godzinach, nikt nie odejdzie bez porady. Wyleczył mnie z boreliozy, bardzo szybko wykrył chorobę. Najpierw jeździłem po specjalistach w Wodzisławiu Śl. w Cieszynie lecz bez efektów, zmarnowane trzy lata. Pan Bednarek wziął sprawę w swoje ręce i od dziesięciu lat mam spokój. Co roku robię kontrolne badania, jest ok.

Pan Bednarek wziął sprawę w swoje ręce i od dziesięciu lat mam spokój.
Co roku robię kontrolne badania, jest ok.

jak ma humor to jest okej ale leki daje drogie, z niemilym podejsciem podejrzewa pacjenta o przyjscie po chorobowe a nie recepte. starszych ludzi przyjmuje dlugo i ich bada (chociaz tyle), prowadzi raczej rozmowy sam ze soba niz z pacjentem,

Jestem pacjentem l. Bednarska i przyszedłem do przychodni po poradę była godzina 17. Źle się czułem i jak siedziałem w poczekalni to dowiedziałem się że l. Bednarek jest od 8 rano było mi głupio było widać że lekarz jest zmęczony ale udzielił mi fachowej opinii , cierpliwie odpowiadał na moje pytania ,gdy zapytałem czy nie jest zmęczony ciągłym przyjmowaniem ,uśmiechnął się tylko ,nigdy nie wypisz się od takiego lekarza.

Nie wiem u jakiego lekarza ta pani Magdalena była ale napewno nie u l.tomasza Bednarska chodzę i widzę jak stara się żeby wszyscy byli przyjęci siedzi od rana do wieczora zaznaczam że codziennie młodzi jak to młodzi nie chce im się czekać jestem młoda osoba i widzę jak się zachowują jak nie szanują . Lekarz zawsze chętnie tłumaczy o chorobach i zawsze bardzo dokładnie bada.

Lekarz odpowiedni do osób starszych, niestety przy młodych osobach mocno lekceważy. Najlepiej nie robić nic, nie uprawiać sportów i przygotować się na długie kolejki. Każda wizyta to strata czasu bo dostaję jakieś strasznie drogie witaminy, bo to na pewno brak witamin. Badania zlecane dosyć często jednak słabo interpretowane.. Zamiast dać leki na zwykłą grypę to lekarz stwierdza, że to od razu zapalenie płuc czy oskrzeli. Jeśli ktoś chce mieć masę chorób, których tak naprawdę nie ma to można polecić lekarza.