lekarz Bożena Tarkowska

1,8
2,6

Pani Doktor prowadziła moją ciążę. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko było w najlepszym porządku. Odpowiadała na każde moje pytanie. W trudnych chwilach wspierała dobrym słowem. Polecam każdej kobiecie, nie tylko tym w ciąży. 😊

Stanowczo odradzam wizytę u tego lekarza, ucina sobie pogawędki w godzinach pracy oraz regularnie zlewa oczekujących, w dniu umówionej wizyty nawet nie potrafiła powiedzieć wprost czy mnie przyjmie, na zadawane pytania wprost odwraca się nieudzielając odpowiedzi, swoich znajomych przyjmuje bez kolejki nawet się przy tym nie kryjąc, strata czasu i nerwów.

Nie polecam lek. Bożeny Tarkowskiej. Chyba nigdy nie spotkałam się z takim podejściem do pacjenta. Mój problem polegał na tym, że przez 3 miesiące nie pojawiła się u mnie miesiączka. Pani doktor stwierdziła że nic się nie dzieje i przepisała duphaston. Który oczywiście wywołał moją miesiączkę, natomiast na mój problem nie pomógł. Kolejną wizytą postanowiłam poprosić o badania. I udało się dostałam skierowana na badania, które wykryły zbyt dużą ilość prolaktyny. Dostałam leki i poza tym żadnych informacji. Po lekach przepisanych przez lekarza dalej poprawy brak. Wybrałam się znów do mojej pani ginekolog, która oczywiście stwierdziła że wszystko jest w porządku i przepisała znowu te same leki, bez żadnych badań, ani wyjaśnień.

W mojej głowie zaczęły rodzić się pytania. Czym to jest spowodowane? Dostałam odpowiedź: trudno powiedzieć. Na kolejne, czy będę mogła mieć dzieci i czy mogę coś zrobić dostałam odpowiedz: nie wiem. A na każde kolejne pytanie które zadawałam przestała odpowiadać.
Bardzo nie polecam..

Niestety moja ocena lekarki jest bardzo zła. Kilkukrotnie podczas wizyt u ,,lekarki“ usłyszałam że wszystko jest idealnie. Po tygodniu od wizyty u powyższej Pani zostałam ponownie zbadana przez ginekologa ktòry nie chciał uwierzyć że tydz temu byłam u ginekolog I usłyszałam że wszystko jest ok. Podejrzewano u mnie guz 8cm który na szczęście okazał się być mięśniakiem. Miałam konsultacje u 3 ròżnych ginekologòw każdy z nich od razu w pierwszej kolejności zauważył mięśniak a na inf że byłam u ginekolog niedawno konttolnie I bylo wszystko dobrze rozpościerał oczy I pytał się jak można niezauważyć tak dużego mięśniaka I co za lekarz Panią badał. Niestety ale z czystym sumieniem I niestety na wlasnym przykladzie przekonalam się o umiejętnošciach tej Pani. Dziewczyny odradzam !

Świetna ginekolog :) Prowadziła moją ciąże dobra ginekolog i w dodatku bardzo sympatyczna kobietka. Śmiało polecam

Świetna ginekolog :)
Prowadziła moją ciąże dobra ginekolog i w dodatku bardzo sympatyczna kobietka.
Śmiało polecam