lekarz Brygida Zawadzka

nalepszy ginekolog ze Złotowa poświęca uwagę pacjęta polecam

nalepszy ginekolog ze Złotowa poświęca uwagę pacjęta polecam

BARDZO DOBRY LEKARZ I NIE TAKI DROGI JAK DOKTOR K.

BARDZO DOBRY LEKARZ I NIE TAKI DROGI JAK DOKTOR K.

Bardzo polecam panią doktor. Mam dwójkę dzieci, całą ciążę z drugim dzieckiem prowadzila mi p. Zawadzka i jestem całkowicie zadowolona z jej przebiegu. Wizyty w jej gabinecie są czystą przyjemnością:) można porozmawiać właściwie na każdy temat, popytać i w ogóle. Teraz ponownie jestem w ciąży i nie wyobrażam sobie,że mogła bym chodzić do innego lekarza:)Pozdrawiam!

Jestem bardzo zadowolona z leczenia pani Zawadzkiej.Rok temu byłam w ciąży i gdyby nie pani doktor nie miałabym dziś pięknego,zdrowego synka!!!Poza tym każda wizyta w jej przyjemnym gabinecie nie kojarzy mi się zle tak jak u co niektórych innych złotowskich ginekologów... Pani Zawadzka jest miła i uprzejma,wzbudza zaufanie od razu.Nigdy nie zdarzyło się aby czegoś mi nie wytłumaczyła-od choroby po wypisaną receptę. Polecam panią doktor Zawadzka-zdecydowanie TAK!!!

Polecam panią doktor Zawadzka-zdecydowanie TAK!!!

Przez zabieg usunięcia nadżerki nie mogę zajść w ciążę..Jeśli ktoś pragnie mieć dziecko to radzę zajść w ciążę przed usunięciem nadżerki,bo po może już się nie udać!Lepiej mieć jedno niż w ogóle prawda?Zastanówcie się i postąpcie właściwie.

Słuchajcie 2 lata temu poszłam do ginekologa G. który stwierdził u mnie dość niewinną nadżerkę wystraszyłam się i poszłam do Pani Zawadzkiej aby ta potwierdziła jego diagnozę doktor G. nie mylił się lecz Zawadzka stwierdziła że żaden zabieg nie będzie konieczny i posmarowała mi to jakimś preparatem żeby owa nadżerka zredukowała się i znikła lecz po tych 2 latach dostałam silnego zakażenia pochwy i czym prędzej chciałam udać się do mojej Pani doktor z tytułu iż nie miała wolnych miejsc skierowałam się do Doktora G. który z wielkim wzburzeniem zapytał mi się dlaczego nie leczę mojej nadżerki tora jest tak duża że powoli wchodzi mi na macice!!!
Poza tym Pani Zawadzka przepisuje antykoncepcję hormonalną bez uprzednich badań! Co mogło skutkować tym że prawdopodobnie w moich piersiach wyzwoliły się komórki rakowe! (Obecnie czekam na wyniki badań)
DROGIE PANIE ZREZYGNUJCIE Z USŁUG DOKTOR ZAWADZKIEJ!!!
Nie chciałabym że żadna kobieta przechodziła przez to co ja teraz..
Zero kompetencji i teraz wydawanie ogromnych pieniędzy na porządnego prywatnego lekarza Doktor K.

Dobra lekarka, ale droga. Za USG, cytologię i wizytę zapłaciłam 120 zł. Poza tym bardzo oszczędnie wydaje recepty- na dwa opakowania tabletek tak żeby w niedługim czasie przyjechać po następną, za co z kolei pobiera opłatę. Nie zrobiła mi żadnych dodatkowych badań przed rozpoczęciem kuracji hormonalnej.

Niestety nie jestem zadowolona z usług pani Zawadzkiej.Byłam jej pacjentką przez 3 lata i regularnie co pół roku chodziłam na badanie, jednak było ono zawsze zrobione na szybko i zbyt chaotycznie. Problemem było także otrzymywanie recept. Raz nawet poszłam prywatnie, za co nie ukrywam sporo zapłaciłam, spodziewałam się jednak bardziej solidnych świadczeń medycznych ze strony pani ginekolog, dlatego postanowiłam sie skusić. Niestety zawiodłam sie, ponieważ po zaplaceniu za wizyte dostałam taki opiernicz, że chyba wszyscy na korytarzu słyszeli, a oberwałam niesłusznie, poniewaz chciałam zmienić termin nastepnej wizyty. Jestesm przekonana, że wiecej tam nie pójdę i innym także odradzam.