lekarz Cezary Czekalski

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, ogromna wiedza i bardzo miła osobowość. Z CAŁEGO SERCA POLECAM!

WYSOKA KULTURA OSOBISTA . PRAWDZIWY LEKARZ OD KTÓREGO WIĘKSZOŚĆ LEKARZY POWINNA SIĘ UCZYĆ PODEJŚCIA DO PACJENTA I JEGO PROBLEMU CHOROBY. OBY WIECEJ TAKICH BYŁO. DZIĘKUJE PANIE DOKTORZE PACJENTKA

WYSOKA KULTURA OSOBISTA .
OBY WIECEJ TAKICH BYŁO.
DZIĘKUJE PANIE DOKTORZE
PACJENTKA

Konkretny, rzeczowy, podmiotowe podejście do pacjenta. Duża kultura osobista. Porady i zabiegi na wysokim poziomie profesjonalizmu.

Bardzo miły uśmiechnięty rzeczowy polecam Pana Doktora jestem bardzo zadowolona z wizyty co ważne umie słuchać i wytłumaczyć wszystko rzetelny i kontaktowy prawdziwy chirurg Doktor Czekalski.

Bardzo, bardzo polecam!!! Rzeczowy, kontaktowy i rzetelny w tym co robi. Wszystko tłumaczy i odpowiada na pytania, być może nie zawsze może mądre. Chirurg z ludzką twarzą!!!

Nie dość,że bardzo miły to jeszcze kompetentny.Szczerze polecam.

Nie dość,że bardzo miły to jeszcze kompetentny.Szczerze polecam.

Bardzo miły, uśmiechnięty i rzeczowy lekarz. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora. Poświęcił mi tyle czasu ile trzeba, wytłumaczył wszystko, a co ważne był naprawdę zaangażowany w mój problem. Polecam z czystym sumieniem Pana Doktora Czekalskiego.