lekarz Cezary Juda

Onkolog

Moze odnosnie kompetencji wprowadzilem bledna date, jednakze to wynika z krotkiego okresu poznania tego lekarza...jednakze po wizycie bylem bardzo zaskoczony pozytywnie tym lekarzem. Na poczatku "mialem motyle w zokadku" myslac: "oj-jak to bedzie" - jednakze po wizycie wiedzialem, z tam spotkalem wiecej przyjaciela niz typowego polskiego "lekarza". Jestem bardzo zadowolony z tego spotkania, i wkrotce bede w Jego gabinecie po powrocie do Kraju. Od ponad 26 lat mialem stycznosc z wieloma wspanialymi lekarzami w USA, ktorzy uratowali moje zycie, ktorzy "postawili" mnie ponownie na nogi po 100% paralizu, ktorych nazywam "ziemskimi aniolami". I ciesze sie, ze dra Jude moge zaliczyc do tego grona. Pamiejtajmy, ze medycyna dobiega do pewnej granicy i zatrzymuje sie. Natomiast, jeseli wola P Boga jest inna, "niech bedzie wola Twoja". Nie mozna obwiniac lekarza za ewentualna porazke w tej grze. Napewno robi szystko co jest mozliwe w jego mocy. Jezeli natomiast ktos zna lepszego lekarza, niech czuje sie wolny i tam biegnie... Lekarz nie jest cudotworca, czesto choroba jest rezultatem naszy zaniedban, a pozniej lekarz musi naprawiac to co wczesniej naknocilismy. Nie karajmy nasza zloscia lekarzy ktorzy chca nam pomoc! Zycze wam wszystkim dobrych osiagniec w leczeniu trudnych przypadkow, ale badzcie realistyczni...

Odpowiadając na pytania, nie jestem w stanie jedynie odpowiedzieć, czy jest kompetentny (bo nie jestem w stanie tego ocenić) reszta niestety baaaardzo mnie rozczarowała (poza uprzejmością, bo Dr.Juda jest uprzejmy aż do bólu! ale czy tego najbardziej potrzeba choremu??:/) Resztę niestety oceniam na duuuuży minus, bo uprzejmość (czy czasem nie wyrachowana?) ani nie leczy, ani nie uśmierza bólu, i tak naprawdę jest najmniej ważna. Moja wizyta u Dr.Judy zaczęła się właśnie od uśmiechów na wejściu, i na uprzejmości się skończyła. Gdy po raz pierwszy trafiłam "w jego ręce" dobrze widział, że ledwo się poruszam. Myślałam, że poświęci mi tyle czasu, ile trzeba (żebym nie musiała więcej się męczyć i przyjeżdżać ponownie) Po rozmowie trwającej kilka minut zalecił kroplówkę "mineralną". OK. Siedziałam z kroplówką ponad godzinę, żeby poczuć się lepiej (myślałam, że potem nastąpi ciąg dalszy, tzn rozmowa na temat dalszego postępowania) Jednak po kroplówce, kiedy wcale nie poczułam się lepiej, lekarz stwierdził, że jest dzisiaj dużo ludzi, żebym przyjechała jutro... po czym zostałam "skasowana" na 100 zł. OK. Pomyślałam, że płacę za wizytę, poradę nazajutrz + kroplówkę przed chwilą. Następnego dnia przyjeżdżam (ciężko mi dojść do kuchni we własnym domu, a co dopiero jechać tyle km - nie mieszkam w mieście) siadam w kolejce, moja kolej, wchodzę do gabinetu, lekarz pyta jak się czuję... następnie o leki jakie zażywam. Rozmowa trwa parę minut, dosłownie. Następnie słyszę, że jeśli chodzi o leki, to ciężki u mnie przypadek, trzeba więcej czasu, najlepiej jakbym przyjechała nazajutrz, z samego rana, kiedy nie ma pacjentów. Wtedy w końcu dotarło do mnie o co chodzi. Niestety, o kasę. Dr.Juda widział, w jakim jestem stanie, jaki wysiłek sprawia mi przemieszczanie się, a jednak wolał obsłużyć więcej ludzi, niż pomóc temu, który tego potrzebuje natychmiast. Oczywiście kolejne 100 zł musiałam zapłacić... Z trzecim banknotem 100zł następnego dnia już się nie zjawiłam. Bardzo mnie to przygnębiło i dobiło, gdyż wcześniej wiele pochlebnych rzeczy wyczytałam na temat Dr.Judy. Kiedyś ponoć był wolontariuszem z powołania... Ciężko dziś w to uwierzyć. Ale niestety czas, i pieniądze zmieniają ludzi. I tak z Dr.Judyma powstał Dr. Juda(sz).... Przykre. Naprawdę. Bo ponoć NFZ finansuje prawie wszystko. No tak, poza kieszenią Dr.Judy.....

Doktor Juda to wspaniały człowiek, ale też lekarz. Doskonale zadbał o mnie, szybko zdiagnozował i wyleczył.

Z tym lekarzem miałam do czynienia dwukrotnie. Leczył moją babcię i dziadka. Każdemu okazał duże zainteresowanie i był zaangażowany w chorobę. Pomógł w 100%, prawdziwy profesjonalista. Myślę że jest godny polecenia i można mu zaufać.

To jak doktor Juda traktuje pacjentów przechodzi ludzkie wyobrażenie. Gdybym nie przeżył tego na własnej skórze to bym nie uwierzył. Pod maską dobroci i pomocy jest zwykłym naciągaczem żerującym na cudzej tragedii. Chodzi mu jedynie o zysk materialny i nic więcej się dla niego nie liczy. Jest mistrzem manipulacji i robienia dobrego wrażenia. Ludzi traktuje z góry, a ciężko chory człowiek na oddziale pozostaje sam sobie, ciężko jest się o cokolwiek doprosić, na złagodzenie bólu trzeba czekać godzinami !!! Ostrzegam wszystkich, proszę dokładnie poczytać negatywne opinie. Jakbym tu opisał szczegóły ...

Ostrzegam wszystkich, proszę dokładnie poczytać negatywne opinie.
Jakbym tu opisał szczegóły to pewnie Państwo nawet by w nie uwierzyli

dr Juda leczył mojego Ojca od poczatku wykrycia nowotworu. Było to jeszcze w szpitalu w Pleszewie. Bardzo dobry fachowiec, niestety nasz NFZ nie pozwalał mu na leczenie takie, jakiego wymagał mój ojciec. Po zmianie ordynatora w pleszewskim szpitalu wszystkie zalecenia dr Judy zostały zignorowane i zaprzestane leczenie. poprostu to olali.... Znaleźliśmy ośrodek dr Judy i postanowiliśmy się udać do Opola. Na początku wszysko było O.K. ale kiedy doszło do rozprzestrzenienia się choroby zaczął chyba nas naciagać. Takie odnoszę teraz wrażenie, bo za ostaatnią wizyte i podanie chemii, kiedy Ojciec był już bardzo słaby wziął 850 zł do tego dochodzi nasz koszt dojazu ok. 150 zł. Bardzo namawia nas na kolejne wizyty, ale Ojciec obecnie nie jest w stanie wstac samodzielnie z łóżka. BARDZO KONKRETNY LEKARZ JEŚLI WIDZI SZANSĘ.ZAWSZE POD TELEFONEM. WIELKI OPTYMISTA ALE WYDAJE MI SIĘ TEŻ ŻE NACIĄGACZ!!!!!

Jestem przyjaciółką koleżanki (36 lat), której doktor Juda podarował życie, gdy inni lekarze - onkolodzy z Wrocławia nie widzieli już dla niej ratunku. Dziękuję mu serdecznie za to co robi dla Asi z Wrocławia.

Jestem pod ogromnym, pozytywnym wrażeniem wynikającym z dotychczasowych kontaktów z Panem Doktorem. Kompetenty, miły, cierpliwy, skuteczny i co najważniejsze, zawsze do dyspozycji pacjenta. Podziwiam zaangażowanie Doktora w sprawy pacjentów (tak licznych). Dziękuję.

Pan doktor Cezary Juda jest na prawdę świetnym specjalistą i do tego bardzo dobrym psychologiem, mój ojciec trafił do niego pod opiekę w chwili gdy inni już nie chcieli w ogóle się nim zajmować, a doktor Juda nie tylko dał mu nadzieję, ale przede wszsytkim zapewnił godne życie (leczenie przeciw bólowe) w ostatnich miesiącach. Nie jest cudotwórcą i jest świadomy że nie każdego da się uratować ale nie zostawia ludzi samych sobie! Polecam go z szczerego serca a drugiego tak zaangażowanego onkologa wcześniej nie spotkałem.

Jest jeszcze gorzej niż to co jest tu w złych komentarzach. W głowie się nie mieści jego postępowania. Oszust, manipulant, naciągacz. Proszę omijać to miejsce szerokim łukiem