lekarz Cezary Juda

Onkolog

Personel w ośrodku medycznym jest nie tylko wysoce wykwalifikowany, ale także wyjątkowo empatyczny i taktowny. Lekarze, pielęgniarki i wszyscy pracownicy zawsze traktują pacjentów z szacunkiem i starają się zrozumieć ich indywidualne potrzeby.

Doktor Juda to wspaniały człowiek, ale też lekarz. Doskonale zadbał o mnie, szybko zdiagnozował i wyleczył.

Z tym lekarzem miałam do czynienia dwukrotnie. Leczył moją babcię i dziadka. Każdemu okazał duże zainteresowanie i był zaangażowany w chorobę. Pomógł w 100%, prawdziwy profesjonalista. Myślę że jest godny polecenia i można mu zaufać.

To jak doktor Juda traktuje pacjentów przechodzi ludzkie wyobrażenie. Gdybym nie przeżył tego na własnej skórze to bym nie uwierzył. Pod maską dobroci i pomocy jest zwykłym naciągaczem żerującym na cudzej tragedii. Chodzi mu jedynie o zysk materialny i nic więcej się dla niego nie liczy. Jest mistrzem manipulacji i robienia dobrego wrażenia. Ludzi traktuje z góry, a ciężko chory człowiek na oddziale pozostaje sam sobie, ciężko jest się o cokolwiek doprosić, na złagodzenie bólu trzeba czekać godzinami !!! Ostrzegam wszystkich, proszę dokładnie poczytać negatywne opinie. Jakbym tu opisał szczegóły ...

Ostrzegam wszystkich, proszę dokładnie poczytać negatywne opinie.
Jakbym tu opisał szczegóły to pewnie Państwo nawet by w nie uwierzyli

Jest jeszcze gorzej niż to co jest tu w złych komentarzach. W głowie się nie mieści jego postępowania. Oszust, manipulant, naciągacz. Proszę omijać to miejsce szerokim łukiem

Moze odnosnie kompetencji wprowadzilem bledna date, jednakze to wynika z krotkiego okresu poznania tego lekarza...jednakze po wizycie bylem bardzo zaskoczony pozytywnie tym lekarzem. Na poczatku "mialem motyle w zokadku" myslac: "oj-jak to bedzie" - jednakze po wizycie wiedzialem, z tam spotkalem wiecej przyjaciela niz typowego polskiego "lekarza". Jestem bardzo zadowolony z tego spotkania, i wkrotce bede w Jego gabinecie po powrocie do Kraju. Od ponad 26 lat mialem stycznosc z wieloma wspanialymi lekarzami w USA, ktorzy uratowali moje zycie, ktorzy "postawili" mnie ponownie na nogi po 100% paralizu, ktorych nazywam "ziemskimi aniolami". I ciesze sie, ze dra Jude moge zaliczyc do tego grona. Pamiejtajmy, ze medycyna dobiega do pewnej granicy i zatrzymuje sie. Natomiast, jeseli wola P Boga jest inna, "niech bedzie wola Twoja". Nie mozna obwiniac lekarza za ewentualna porazke w tej grze. Napewno robi szystko co jest mozliwe w jego mocy. Jezeli natomiast ktos zna lepszego lekarza, niech czuje sie wolny i tam biegnie... Lekarz nie jest cudotworca, czesto choroba jest rezultatem naszy zaniedban, a pozniej lekarz musi naprawiac to co wczesniej naknocilismy. Nie karajmy nasza zloscia lekarzy ktorzy chca nam pomoc! Zycze wam wszystkim dobrych osiagniec w leczeniu trudnych przypadkow, ale badzcie realistyczni...

Jestem pod ogromnym, pozytywnym wrażeniem wynikającym z dotychczasowych kontaktów z Panem Doktorem. Kompetenty, miły, cierpliwy, skuteczny i co najważniejsze, zawsze do dyspozycji pacjenta. Podziwiam zaangażowanie Doktora w sprawy pacjentów (tak licznych). Dziękuję.

Jestem przyjaciółką koleżanki (36 lat), której doktor Juda podarował życie, gdy inni lekarze - onkolodzy z Wrocławia nie widzieli już dla niej ratunku. Dziękuję mu serdecznie za to co robi dla Asi z Wrocławia.

Trafiłam do Doktora Judy kiedy w Poradni Onkologicznej przez dwa tygodnie nikt nie potrafił uśmierzyć bólu jaki pojawił się po przerzucie do kręgosłupa, przestałam jeść ,całkowita nietolerancja na podawane leki spowodowała spadek wagi o 8kg, jadłowsręt.Po ustawieniu programu p/bólowego lecznia przez Doktora wszystko ustąpiło w ciągu 12 godzin, jest cudotwórcą i moim lekarzem.Dziękuję Bogu że mogłam Go spotkać na mojej drodze walki z chorobą nowotworową

byłam pacjentem hematologii w pleszewie ordynatorem był pan doktor Juda a lekarzem prowadzącym doktor mielczarek -biela.oboje wspaniali pozdrawiam pana t.s jestem w trakcie remisji białaczki limfatycznej przewlekłej ......pozdrawiam pięknie pana